خانه آخرین خبرها دیوید فینچر همچنان در حال کار بر روی داستان فیلم World War Z 2 (جنگ جهانی زد ۲) می باشد

دیوید فینچر همچنان در حال کار بر روی داستان فیلم World War Z 2 (جنگ جهانی زد ۲) می باشد

۰
فیلم World War Z (جنگ جهانی زد)

بیاتومگ – کارگردان فیلم World War Z 2 (جنگ جهانی زد ۲) یعنی دیوید فینچر آپدیت تازه ای در مورد فرآیند این فیلم دنباله ارائه کرده است. فیلم ابتدایی جنگ جهانی زد بر اساس رمان مورد تحسینی نوشته مکس بروکس بود که در آن، تاریخ شفاهی شیوع جهانی زامبی ها توسط چند تن از بازمانده ها بازگو می شود. این کتاب دارای داستان بسیار خلاقانه و کاراکترهای دوست داشتنی بود ولی فیلم که در سال ۲۰۱۳ ساخته شد، تنها بخش کمی از کتاب را در خود جای داده بود.

فیلم به جای پرداختن به داستان اصلی کتاب، بر روی کاراکتری با بازی برد پیت تمرکز می کند و او در سراسر جهان سفر می کند تا درمانی برای این بیماری همه‌گیر زامبی ای پیدا کند. فیلم جنگ جهانی زد به دلیل رده سنی ۱۳+، اندکی فلج احساس می شد ولی بر اساس شرایط خودش، فیلم دارای سکانس های اکشن جذابی بود و دیدن چنین فیلم زامبی واری در این وسعت حماسی، واقعا منحصر به فرد بود. طرفداران وقتی شنیدن دیوید فینچر که به دلیل تجربه وحشتناکش با فیلم Alien 3 (بیگانه ۳) از فیلم های بلاک باستر دوری کرده بود، بر روی صندلی دنباله این فیلم خواهد نشست، بسیار شگفت زده شدند.

World War Z (جنگ جهانی زد)

دیوید فینچر به آرامی در حال توسعه فیلم جنگ جهانی زد ۲ می باشد ولی در مصاحبه ای تازه، او آپدیت تازه ای از فرآیند فیلم ارائه کرد و گفت:

“ما در حال تلاش هستیم. سنگ های بسیار زیادی باید روی هم قرار گیرند. ما در حال حاضر فقط اسطوره و داستان فیلم را بررسی می کنیم تا ببینم در ادامه چه کار می توانیم انجام بدهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *