بیاتومگ – راسل کرو بار دیگر اشاره کرده است که دنباله ای برای فیلم Master and Commander (ناخدا و فرمانده) ممکن است سرانجام به واقعیت تبدیل شود. در سال ۲۰۰۳، راسل کرو که در اوج خود به عنوان بازیگر نقش اصلی بود و فیلم پرفروش Gladiator (گلادیاتور) را در پشت خود داشت، در فیلم Master and Commander: The Far Side of the World (ناخدا و فرمانده: آخر دنیا) بازی کرد.

این فیلم حماسی دریایی و ماجراجویی ای بر اساس سری رمان های نوشته پاتریک اوبرایان می باشد. این فیلم توسط پیتر ویر کارگردانی شده و داستان آن در دوره جنگ های ناپلئونی در اوایل قرن ۱۹ میلادی رخ می دهد.

فیلم Master and Commander 2003 (ناخدا و فرمانده)
فیلم Master and Commander 2003 (ناخدا و فرمانده)

فیلم ناخدا و فرمانده در سال ۲۰۰۳ توانست مبلغ ۹۳ میلیون دلار در داخل آمریکا و بیش از ۲۰۰ میلیون دلار به صورت جهانی فروش داشته است. این فیلم نقدهای بسیار مثبتی داشت و در ده بخش مختلف در مراسم اسکار نامزد شد و در نهایت نیز جایزه بهترین فیلمبرداری و بهترین تدوین صدا را بدست آورد. در حالی که رمان های اوبرایان دارای داستان های بسیاری می باشد و می توان از آن اقتباس های سینمایی متعدد ساخت ولی هیچگاه دنباله ای برای این فیلم ساخته نشد.

راسل کرو در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر پستی منتشر کرد و اظهار کرده که فیلم دوم ناخدا و فرمانده در حال بررسی است. وی نوشته بود:

“دوست داران رمان های اوبری ماتارین، زمزمه هایی شنیده ام که احتمال سفر دومی نیز وجود دارد. پس دوست داران و هواخواهان اوبرایان، علاقه و تمایل خود را نسبت به این فیلم برای کمپانی فاکس قرن بیستم آشکار کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *