خانه آخرین خبرها مایکل گرین خواهان بازی ریکی ویتل در فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) است

مایکل گرین خواهان بازی ریکی ویتل در فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) است

۰
فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز)

بیاتومگ – با وجود شایعاتی که اظهار داشته اند کاراکتر جان استوارت، یکی از نقش های اصلی فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) خواهد بود، نویسنده مایکل گرین همین الان نیز می داند که چه کسی برای این نقش انتخاب خواهد شد. وقتی کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۱۴ برنامه فیلم های دنیای سینمایی دی سی را اعلام کرد، بسیاری از طرفداران از دیدن نام فیلم سپاه فانوس سبز در این بین بسیار خوشحال و شگفت‌زده شدند.

نه تنها این باعث می شد تا لکه ننگین شکست فیلم Green Lantern (فانوس سبز) در سال ۲۰۱۱ پاک شود بلکه این فیلم به دنبال آن است تا فیلمی متمرکز تر بر فضا باشد و چندین فانوس سبز مختلف را معرفی می کند. به همین دلیل، حضور کاراکتر محبوب جان استوارت در این فیلم بسیار محتمل بود.

کاراکتر جان استوارت برای اولین بار در سال ۱۹۷۱ در کتاب های کمیک دی سی به عنوان پشتیبانی برای هال جوردن معرفی شد. برای سال های متمادی، تایریس گیبسون علاقه خود را برای به تصویر کشیدن این کاراکتر در فیلمی سینمایی اظهار داشته بود. هر چند، یکی از نویسندگان فیلم فانوس سبز ظاهرا بازیگر دیگری برای این کاراکتر در نظر دارد.

فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز)
فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز)

مصاحبه ای تازه با مایکل گرین در مورد اشتباهات فیلم فانوس سبز سال ۲۰۱۱ و اینکه آیا این نویسنده می خواهد بار دیگر نویسنده فیلم این کاراکتر باشد یا خیر، صورت گرفت. مایکل گرین با دانستن این موضوع که کمپانی دی سی در حال ساخت فیلم سپاه فانوس سبز می باشد و احتمال حضور کاراکتر جان استوارت نیز در آن بسیار است، بازیگر سریال American Gods (خدایان آمریکایی) را برای این نقش در نظر دارد. وی گفت:

“من اگر آنچه در قلبم هست را بیان نکنم، احتمالا پیام های خشونت آمیز دریافت کنم و آن این است که ریکی ویتل در نقش جان استوارت بسیار جذاب و فوق العاده خواهد بود.”

فیلم سپاه فانوس سبز در ۳ مرداد ۱۳۹۹ (۲۴ جولای ۲۰۲۰) به اکران در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *