خانه آخرین خبرها برادران وارنر به دنبال عوض کردن بازیگر آیریس وست در فیلم Justice League (لیگ عدالت) است

برادران وارنر به دنبال عوض کردن بازیگر آیریس وست در فیلم Justice League (لیگ عدالت) است

۰
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر به دنبال آن است تا به صورت دیجیتالی کیرسی کلمنس در نقش آیریس وست در فیلم Justice League (لیگ عدالت) را تعویض کند. این عمل در پی خروج ریک فاموییوا از فیلم بدون عنوان کاراکتر فلش می باشد. این فیلم بدون عنوان در حال حاضر به عنوان فیلم Flashpoint (فلش پوینت) شناخته می شود. در نهایت صحنه های حضور کیرسی کلمنس در فیلم لیگ عدالت حذف شد، چرا که فیلم سه ساعته لیگ عدالت به کارگردانی زاک اسنایدر، پس از فیلمبرداری دوباره توسط جاس ویدون به دو ساعت کاهش یافت و کمپانی برادران وارنر نسخه کوچک را به اکران در آورد.

فیلم مستقل فلش تاکنون دو کارگردان مختلف را بر روی صندلی کارگردانی خود تجربه کرده است. فاموییوا و ست گراهام اسمیت به دلیل تفاوت های فکری و دیدگاهی با کمپانی، از این فیلم جدا شده اند. کلمنس توسط فاموییوا برای بازی در نقش آیریس وست به خدمت گرفته شده بود و این دو قبلا در فیلم کمدی/درام Dope (مواد) محصول سال ۲۰۱۵ با یکدیگر همکاری کرده اند.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

هنرمند جلوه های ویژه فیلم لیگ عدالت چندین نکته عالی در مورد پشت صحنه این فیلم آشکار کرده است که شامل برنامه ای برای سکانس پسا تیتراژی در مورد سپاه فانوس سبز و اینکه چگونه کمپانی سبیلی دیجیتالی برای هنری کویل برای فیلم Mission: Impossible 6 (ماموریت غیرممکن ۶) درست کرده بود تا اینکه کمپانی پارامونت این پیشنهاد را رد کرده بود، می شود. این هنرمند نامعلوم اظهار داشته که کمپانی برادران وارنر در ابتدا قصد داشته تا به صورت دیجیتالی بازیگر دیگری را به جای کیرسی کلمنس در نقش آیریس وست قرار بدهند تا بعدا در فیلم فلش پوینت از بازیگر جدید استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *