بیاتومگ – جیمز کامرون به وضوح توضیح داده است که اگر فیلم های Avatar 2 & 3 (آوتار ۲ و ۳) در فروش در سینماها شکست بخورند، فیلم آواتار ۴ و ۵ هرگز ساخته نخواهد شد. جیمز کامرون با وجود اینکه یکی از موفق ترین کارگردان های تاریخ سینما چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ انتقادی می باشد، ولی هنوز دارای اختیار کامل از سوی کمپانی فاکس قرن بیستم نیست. اگر جیمز کامرون می خواهد تا فیلم های چهارم و پنجم این سری فیلم جاه طلبانه را بسازد، در ابتدا باید فیلم های آواتار ۲ و ۳ در باکس آفیس فروش بسیار بالایی را بدست بیاورند.

اولین فیلم آواتار همچنان با افتخار در بالای لیست پر فروش ترین های تاریخ قرار دارد. جیمز کامرون در تلاش است تا بار دیگر با دنباله های فیلم آواتار چشم انداز سینما را تغییر بدهد. او قبلا از علاقه خود برای نمایش فیلم های سه بعدی بدون نیاز به عینک گفته بود. علاوه بر این، کامرون قرار است در فیلم های بعدی آواتار به معرفی دنیای زیر دریایی جدیدی دست بزند و محیط تازه ای را مهیا کند تا بیننده ها همچنان علاقه مند باقی بمانند.

فیلم Avatar (آوتار)
فیلم Avatar (آوتار)

کمپانی فاکس قرن بیستم به طور مخصوصی بر روی این دنباله ها سرمایه گذاری کرده و بودجه ۱ میلیارد دلاری به آنها تخصیص داده تا کامرون به طور کامل چشم اندازش را خلق کند. با این حال، کامرون در مصاحبه ای تازه اظهار داشته که فروش پایین در گیشه می تواند از ساخت دنباله های بیشتر جلوگیری کند. او گفته است:

“بیایید با این واقعیت رو به رو شویم، اگر فیلم های آواتار ۲ و ۳ فروش کافی نداشته باشند، مطمئنا فیلم آواتار ۴ و ۵ ای در کار نخواهد بود. داستان های آنها به طور کامل در برگیرنده هم می باشد. در طی این پنج فیلم، یک داستان بسیار بزرگ ساخته خواهد شد ولی آنها به شیوه خود، فیلم های به خوبی شکل گرفته ای هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *