بیاتومگ – کارگردان فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald (جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد) یعنی دیوید ییتز از انتخاب جانی دپ برای بازی در این فیلم دفاع کرد. بدون شک جانی دپ در هالیوود دارای دوره بازیگری جالب و طولانی است.

او کار خود را به عنوان یک جوان در سریال ۲۱Jump Street (خیابان جامپ ۲۱) آغاز کرد و در فیلم هایی همچون A Nightmare on Elm Street (کابوسی در خیابان الم) و فیلم Cry-Baby (گریان) بازی کرد. وی پس از آنکه بزرگتر شد، حرفه بازیگری اش جدی تر شد و با نقش هایی در فیلم های Edward Scissorhands (ادوارد دست قیچی)، Benny & Joon (بنی و جون)، What’s Eating Gilbert Grape (چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می دهد)، Ed Wood (اد وود) و Fear and Loathing in Las Vegas (ترس و نفرت در لاس وگاس) به اوج خود رسید. با این حال، با حضور در اولین فیلم Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی)، حرفه بازیگری وی بار دیگر شاهد پرشی به کاراکترهای پر طرفدار بود.

فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald (جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد)
فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindlewald (جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد)

در فیلم اول جانوران شگفت انگیز یعنی Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها)، جانی دپ در پایان فیلم حضور کوتاهی در نقش گریندل والد داشت. انتخاب جانی دپ برای این نقش همراه با مشاجراتی بود چرا که همسر سابق وی یعنی امبر هرد، وی را متهم به ضربت و شتم کرده است. همین سبب شد تا برخی طرفداران خواهان عوض شدن این بازیگر در دنباله فیلم جانوران شگفت انگیز شوند. هر چند، بازیگر این نقش عوض نشد و دیوید ییتز در مورد منطق پشت این تصمیم می گوید:

“صادقانه، در حال حاضر مسئله ای وجود دارد که در آن، بسیاری از افراد متهم به خیلی چیزها می شوند، آنها توسط چندین قربانی متهم شده اند و همین جالب توجه و وحشتناک است. در مورد جانی دپ نیز باید گفت که تنها یک شخص او را متهم کرده است. من در مورد این مرد که هر روز آن را می بینم، تنها یک چیزی می توانم بگویم، اینکه او سرشار از نجابت و مهربانی است و این همه چیزی است که من می بینم. اتهامات هر چه که بوده است، با مهربانی این مرد که من با وی کار می کنم، همخوانی ندارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *