بیاتومگ – فیلم Arrival 2016 که محصول کمپانی Paramount Picture می باشد، با کارگردانی دنیس ولینوو توانست در باکس آفیس جهانی فروش ۱۰۰ میلیون دلاری را بدست آورد.

فیلم Arrival 2016 در آمریکای شمالی شامل آمریکا، کانادا توانست فروش ۶۵ میلیون دلاری داشته باشد و در سینماهای بین المللی فروش ۳۵ میلیون دلاری را بدست آورد.

این فیلم نامزد دریافت ۱۰ جایزه از مراسم New York Film Critics Circle 2016 شده است، از جمله بهترین فیلم، کارگردان، بازیگر زن و چند عنوان دیگر نامزد شده است.

در هفته ی سوم اکران فیلم Arrival 2016 در بیش از ۲۴۰۰ مکان در آمریکا و کانادا، توانست فروش نسبتا بالایی را بدست آورد. در بعضی منابع از فیلم Arrival 2016 به عنوان بهترین فیلم سال یاد کرده اند.

فیلم Arrival 2016 در انگلستان فروش ۹ میلیونی، در اسپانیا ۲.۵ میلیونی، در استرالیا ۴.۲ میلیونی را بدست آورده است.

فیلم Arrival 2016 به زمانی اشاره می کند که سفینه ای فضایی در میان زمین فرود می آید و تیمی از نخبگان به رهبری لوییز بانکس (امی آدامز)، جمع می شوند، تا این موضوع را بررسی کنند. در حالی که جهان در آستانه ی جنگ جهانی می باشد، لوییز و تیمش برای پیدا کردن جواب با زمان مقابله می کنند. او با تهدیدی روبه رو می شود که ممکن است به قیمت جان خودش، یا به طور کامل بشریت تمام شود.

در این فیلم امی آدامز با جرمی رنر بازی می کند. داستان فیلم بر گرفته از داستان Story of Your Life به نویسندگی تد چینگ (Ted Chiang) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *