خانه آخرین خبرها تام هاردی و ریدلی اسکات سریال A Christmas Carol (سرود کریسمس) را می سازند

تام هاردی و ریدلی اسکات سریال A Christmas Carol (سرود کریسمس) را می سازند

۰

بیاتومگتام هاردی، ریدلی اسکات و استیون نایت با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا اقتباسی سریالی از کتاب A Christmas Carol (سرود کریسمس) نوشته چارلز دیکنز را برای شبکه بی بی سی وان تولید کنند. این سه نفر سال گذشته سریال Taboo (تابو) را تولید کردند که سریالی درام و تیره با بازی تام هاردی در نقش مردی مرموز می باشد که سعی دارد در دهه ۱۸۱۰ میلادی در ماموریتی خطرناک، امپراطوری کشتی‌رانی پدرش را بار دیگر بسازد.

کتاب سرود کریسمس که در سال ۱۸۴۳ برای اولین بار به چاپ رسید، داستان ایبینیزر اسکروج خسیس را بازگو می کند، کسی که در کریسمس، ارواح شریک سابق تجاری اش جیکوب مارلی و ارواح کریسمس گذشته، حال و آینده به او سر می زنند. ملاقات های فراطبیعی اسکورج او را تشویق می کند تا سخاوتمند و مهربان بشود. پیام این کتاب هنوز یک قرن و نیم بعد نیز شنیده می شود.

الستیر سیم در نقش ایبینیزر اسکروج
الستیر سیم در نقش ایبینیزر اسکروج

گزارش شده است که رمان جاویدان سرود کریسمس و پیام آن از معنای واقعی کریسمس توسط تام هاردی، استیون نایت و ریدلی اسکات به سریال تبدیل خواهد شد. این سه نفر قصد دارند تا در چند سال آتی چندین رمان چارلز دیکنز را برای شبکه بی بی سی وان تبدیل به سریال کنند و در اولین تلاش شان نیز آنها سریال سرود کریسمس را برای سال ۲۰۱۹ آماده خواهند کرد. هنوز مشخص نیست که آیا تام هاردی این سریال بازی می کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *