خانه آخرین خبرها مارگات رابی سال آینده نقش هارلی کویین را در فیلمی ایفا خواهد کرد

مارگات رابی سال آینده نقش هارلی کویین را در فیلمی ایفا خواهد کرد

۰
مارگات رابی - نقش هارلی کویین

بیاتومگ – مارگات رابی قرار است نقش هارلی کویین را سال آینده به تصویر بکشد ولی آیا این برای فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) است یا فیلم دیگری؟ مارگات رابی با حضورش در فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) توانست خود را به بالای لیست برترین بازیگران هالیوود برساند ولی وی با حضور در نقش دکتر هارلین کویینزل در دنیای دی سی، آوازه خود را بسیار بزرگتر کرد.

با وجود بازخورد های متفاوتی که نسبت به فیلم جوخه انتحار شد، ولی تنها بازخورد متفق القول در مورد آن، این بود که مارگات رابی در نقش هارلی کویین چقدر کامل و بی نقص است. این بازخورد ها را کمپانی برادران وارنر نیز احساس کرد و به سرعت، چندین پروژه با محوریت این کاراکتر را در دستور کار خود قرار داد.

مارگات رابی - نقش هارلی کویین
مارگات رابی – نقش هارلی کویین

مطمئنا فیلم جوخه انتحار تنها شروع کار کاراکتر هارلی کویین در دنیای دی سی بوده است ولی از آنجا که بیش از یک سال از حضور اولیه مارگات رابی در این نقش گذاشته، بسیاری از طرفداران در تعجب اند که کی مارگات رابی باری دیگر نقش هارلی کویین را بازی می کند. از آنجا که انتظارات زیادی برای کاراکتر هارلی کویین وجود دارد، مسلما ما به زودی شاهد حضور دوباره وی خواهیم بود.

از مارگات رابی در گفت و گویی با بازیگر جیک جیلنهال، از وی در مورد آینده اش با کاراکتر هارلی کویین سوال شد. رابی نتوانست تایید کند که چه پروژه و چه زمانی او نقش هارلی کویین را بازی خواهد کرد ولی گفت که برنامه این است که وی سال آینده این نقش را بازی کند. وی اظهار کرد:

“من امیدوارم تا نقش هارلی کویین را بازی کنم. احتمالا این اتفاق در سال آینده رخ می دهد. من این کاراکتر را خیلی دوست دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *