بیاتومگ – تریلری برای فیلم Mary Magdalene (مریم مجدلیه) منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در این فیلم، رونی مارا نقش یکی از پیروان عیسی مسیح با بازی خواکین فونیکس را به تصویر می کشد. گارت دیویس (Lion) کارگردانی این فیلم درام و تاریخی را بر اساس فیلمنامه ای نوشته هلن ادومدسون (An Inspector Calls) و فیلیپا گاسلت (How to Talk to Girls At Parties) بر عهده دارد.

فیلم مریم مجدلیه یک تصویرگری واقعی و انسانی از یک زن یهودی به نام مریم مجدلیه می باشد که بر طبق وصیتنامه جدیدش به یکی از پیروان مسیح تبدیل می شود و در به صلیب کشیده شدن و رستاخیز مسیح حاضر بوده است. نسخه فیلم از مریم مجدلیه، یک زن جوانی است که بر اساس خلاصه داستان رسمی فیلم، توسط سلسله مراتبی که بر جهان حاکم شده، احساس محدودیت می کند و شروع به پیروی از مسیح می کند که به عنوان رهبر جنبش اجتماعی شناخته می شود.

در تریلر جدید منتشر شده برای فیلم مریم مجدلیه، رونی مارا نقش اصلی فیلم را به تصویر می کشد. این فیلم امیدوار است تا داستان ناگفته ای را بازگو نماید. در این تریلر شاهد هستیم که خانواده مریم از وی پرهیز می کنند، چرا که باور دارند شیطانی در بدن او قرار گرفته است. سپس او با مسیح ملاقات می کند که مردی آرام و صلح طلب است و مشکلاتش را برای او بازگو می کند. این فیلم در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ (۳۰ مارس ۲۰۱۸) به اکران در خواهد آمد.

تریلر فیلم Mary Magdalene (مریم مجدلیه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مسقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *