بیاتومگ – تیزر تازه ای برای فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) منتشر شده است که در آن شاهد هستیم که کریستوفر پلامر جایگزین کوین اسپیسی در نقش جی پاول گتی شده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

نوه یک میلیاردر نفتی، گتی در ۱۶ سالگی ربوده می شود و آدم ربایان نیز درخواست مبلغ ۱۷ میلیون دلار در ازای آزادی او دارند. زمانی که خانواده ی او پاسخ سریعی به تهدید سارقان نمی دهند، آنها نیز گوش این پسر را بریده و آن را در یک پاکت نامه برای خانواده اش می فرستند تا جدی بودن خود را نشان دهند. در نهایت مبلغ درخواستی پرداخت و گتی در جنوب ایتالیا پیدا می شود، سارقان نیز با باجی که گرفته اند از ماجرا جان سالم به در می برند. گتی بعد ها بزرگ شده و پدر بازیگری به نام بالتازار گتی (بازیگر فیلم های Lost Highway، Twin Peaks و When We Rise) می شود.

پس از اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه کوین اسپیسی، وی از این فیلم اخراج شد. کارگردان ریدلی اسکات و کمپانی سونی تصمیم گرفتند تا کوین اسپیسی را از این فیلم حذف کنند و صحنه های او را با کریستوفر پلامر دوباره فیلمبرداری کنند.

فیلم تمام ثروت در جهان قرار است در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۶ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۷) اکران شود.

تیزر فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *