توجه: متن زیر ممکن است قسمتی از داستان فیلم انتقام جویان ۳ و ثور ۳ فاش می کند.

بیاتومگ – در پایان تریلر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) مشاهده کردیم که ثور (کریس همسوورث) با نگهبانان کهکشان ملاقات می کند. البته، یکی از بهترین چیزهایی که در مورد کنار هم قرار گرفتن قهرمانان مختلف دنیای سینمایی مارول برای مبارزه با تانوس (جاش برولین) وجود دارد، دیدن تیم شدن باحال به سبک مارول می باشد و ملاقات ثور با نگهبانان کهکشان نیز یکی از هیجان انگیزترین این تیم شدن ها می باشد. در این مطلب به این خواهیم پرداخت که این اتفاق چگونه رخ می دهد.

در یکی از صحنه های میانه تیتراژ پایانی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) شاهد هستیم که سفینه تانوس در بالای سفینه ازگاردی ظاهر می شود، درست زمانی که اودین جدید و لوکی (تام هیدلستون) فکر می کردند که مشکلات ازگارد را پشت سر گذاشته اند. مسلما تانوس برای پیدا کردن تسراکت ملقب به سنگ فضا به ازگارد آماده است. این سنگ یکی از شش سنگ بی نهایت می باشد که لوکی قبل از اینکه سورتور ازگارد را نابود کند، آن را از گنجینه اودین برداشت. در تریلر دیدیم که تسراکت در دستان لوکی می باشد و وی بر فراز اجساد ازگاردی ها ایستاده و در حال تسلیم کردن سنگ فضا و خودش به تانوس می باشد.

ما در واقع می دانیم که این داستان چگونه برای خدای رعد به پایان می رسد. در کلیپی که چند وقت پیش از فیلم جنگ بی نهایت لو رفته بود، دیدیم که ثور احتمالا پس از رویارویی با تانوس زخمی و بیهوش به آرامی درون فضا پرت شده و به شیشه جلویی سفینه نگهبانان کهکشان برخورد می کند. در تریلر رسمی فیلم انتقام جویان ۳ به ما نشان داده می شود که ثور وارد سفینه نگهبانان کهکشان می شود و برای اولین بار با استار لرد (کریس پرت)، گامورا (زویی سالدانا)، درکس (دیو باتیستا)، گروت (وین دیزل)، راکت (بردلی کوپر) و منتیس (پام کلمنتیف) ملاقات می کند.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

توقف نهایی آنها با یکدیگر در زمین خواهد بود، چراکه ثور در کنار دیگر انتقام جویان قرار خواهد گرفت تا در آخرین ایستادگی خود، جلوی تانوس را از کنار هم قرار دادن سنگ های بی نهایت در درون دستکش بی نهایت جلوگیری به عمل بیاورند. عملا ثور تنها انتقام جویی بوده است که به طور فعال به دنبال پاسخ راز و رمز سنگ های بی نهایت بوده است ولی به نظر می رسد که ازگارد یکی از تلفات غم انگیز جنگ بی نهایت خواهد بود.

بر طبق گفته های کریس پرت، نگهبانان کهکشان در اتفاقات فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت بیشتر نقش مکمل را دارند. او می گوید:

“قطعا ما حضور قوی ای خواهیم داشت ولی ما نقش های مکمل را بازی خواهیم کرد- می دانید منظور من چیست؟ ما قرار است به آنها کمک کنیم تا داستان شگفت انگیزی از جنگ بی نهایت را بازگو کنند.”

در حالی که نگهبانان کهکشان به جز رساندن ثور به زمین، نقش حیاتی تری در فیلم جنگ بی نهایت نیز خواهند داشت ولی مسلما تمرکز فیلم بر روی قهرمان های مختلفی خواهد که به عنوان انتقام جویان شناخته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *