بیاتومگ – تقریبا تمام قهرمانان دنیای سینمایی مارول در تریلر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) حضور داشتند، پس چرا عضو اولیه انتقام جویان یعنی هوکای در آن نشان داده نشد؟ طرفداران روزهای بسیاری را منتظر بودند تا سرانجام کمپانی مارول اولین تریلر برای فیلم انتقام جویان ۳ را منتشر کرد. تریلر ورود تانوس و آنچه که او انجام خواهد داد یعنی جمع کردن شش سنگ بی نهایت را وعده می دهد. با وجود اینکه وی تمام توجه ها را به خود جلب می کند ولی همچنان قهرمانان بسیاری در خط مقدم قرار دارند. حتی با وجود اینکه سکانس آغازین این تریلر همراه با صدای برخی از ستاره های بزرگ و تصاویری از صحنه های بزرگ می باشد ولی نمی توان در تریلر هوکای را پیدا کرد.

هوکای به طور مرتب در انتهای باریک دنیای سینمایی مارول قرار داشته است. او همانند کاراکتر بیوه سیاه که در فیلم Iron Man 2 (مرد آهنین ۲) یک نقش مکمل داشت، در هیچ کدام از فیلم های دیگر ابرقهرمانان به عنوان کاراکتر مکمل حضور نیافت و اولین حضور حقیقی وی در دنیای سینمایی مارول در اولین فیلم انتقام جویان بود که وی تحت کنترل لوکی قرار گرفت. او در فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) نقش بزرگتری داشت ولی به طور کل از فاز دوم فیلم های مارول غایب بود. در فاز سوم نیز او تنها در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) حضور داشت که سرانجام نیز زندانی شد و به نظر می رسد که بخشی از تیم مخفی انتقام جویان کاپیتان آمریکا است.

پس اگر هوکای جز تیم جدید کاپیتان آمریکا در فیلم انتقام جویان ۳ می باشد، چرا در هیچ کدام از صحنه های تریلر این فیلم در کنار کاپیتان آمریکا حضور نداشته است. یکی از بهترین لحظات تریلر فیلم انتقام جویان ۳، زمانی است که تیم کاپیتان آمریکا متشکل از کاپیتان آمریکا، فالکون، باکی و بیوه سیاه به همراه ماشین جنگی، هالک، پلنگ سیاه و اوکوی (دانای گوریرا) در سرزمین واکاندا می دوند. پس اگر هوکای همچنان بخشی از تیم است، باید بخشی از این سکانس باشد. پس اگر او در این تیم نیست، اینکه چه کسی را همراهی می کند نامشخص است. ثور به همراه نگهبانان کهکشان در فضا است و بروس بنر و تونی استارک در حال همکاری با دکتر استرنج و وانگ می باشند و به نظر می رسد که مرد عنکبوتی نیز در بخشی به آنها کمک می کند. به نظر می رسد که جایی در فیلم برای هوکای وجود ندارد.

فیلم The Avengers (انتقام جویان)
فیلم The Avengers (انتقام جویان)

در حال حاضر تایید شده که جرمی رنر برای ایفای نقش هوکای در فیلم جنگ بی نهایت حضور خواهد داشت، پس مخفی کردن او در تریلرها و تبلیغات برای جلوگیری از فاش شدن داستان نیست.

این واقعیت که هوکای در تریلر فیلم انتقام جویان ۳ نیست مطمئنا سبب تعجب هایی در نحوه رفتار کردن مارول با شخصیت مهمی همانند او می شود. قوس داستانی وی به وضوح در فیلم انتقام جویان ۳ برپا نشده است ولی طوری که وی در فیلم انتقام جویان ۴ حضور خواهد یافت مسلما اشاره ای به داستان ویران کننده ای برای این کماندار دارد. ممکن است پس از فیلم جنگ داخلی، بارتون تصمیم گرفته باشد تا به خانواده کشاورز مخفی اش بازگردد و به سادگی برای بیشتر فیلم انتقام جویان ۳ غایب باشد یا احتمال دارد چیز وحشتناکی در زندگی اش رخ دهد و او را مجبور کند تا به بازی ابرقهرمانی بازگردد.

از آنجا که این اولین تریلر فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت بوده، کمپانی مارول زمان زیادی برای درست کردن این مشکلات سهوی دارد و برای شروع نیز می تواند نشان دهد که چرا هوکای غایب بوده است. هر استدلالی که پشت غیبت هوکای وجود دارد، مطمئنا در ماه های آینده نقش وی در این فیلم بیشتر آشکار خواهد شد. تا آن زمان، اهمیت کلینت در این فیلم همچنان مورد سوال است.

۴ دیدگاه ها

 1. Alireza82

  ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ در ۰۰:۳۶

  ببخشید من یک سوال داشتم
  کارکتر (Ant-Man)در فیلم انتقام جویان ۳،حضور ندارد؟

  پاسخ دادن

  • محمد

   ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۹

   بله هست. در پایان فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، کاپیتان آمریکا تعدادی از انتقام جویان رو که زندانی شده اند آزاد می کنه که شامل انت من هم میشه. احتمالا در تریلرهای بعدی به حضور این کاراکتر هم اشاره خواهد شد.

   پاسخ دادن

  • شهاب

   ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۰۲:۳۴

   نه ولی پیشنههاد میکنم نگاه نکن وگرمه باید چند ماه گریه کنی

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *