بیاتومگ – بازیگر سریال The Punisher (مجازاتگر) و سریال Daredevil (دردویل) دبورا ان ول بر فرض اینکه کمپانی مارول قصد ساخت سریال نسخه فرعی کارن پیج را داشته باشد، علاقه مند به نقش آفرینی در آن می باشد. در حالی که سریال های نتفلیکس/مارول تنها پنج تن از قهرمانان مارول را پوشش می دهد، بنا بر گفته ها، یکی از ضمیمه های عالی به این جهان، بازیگران مکمل آن می باشد. از کلیر تمپل (روزاریو داوسون) گرفته تا جری هوگارت (کری-ان ماس) و فوگی نلسون (الدن هلسون)، دنیای مدافعان سرشار از کاراکترهای مکملی است که در اغلب اوقاب برای اضافه کردن جنبه انسانی بیشتر به دیوانگی ای به کار می رود که کاراکترهایی همچون دردویل و جسیکا جونز گاهی اوقات درگیر آن می شوند.

یکی دیگر از کاراکترهای مورد علاقه طرفداران که در میان قهرمانان سطح خیابانی نتفلیکس و مارول زندگی می کند، کارن پیج با بازی دبورا ان ول است. کارن پیج پس از اینکه توسط دردویل نجات پیدا کرد، به همکاری با مت مورداک و فوگی در شرکت حقوقی شان مشغول شد و در ادامه نیز به روزنامه نیویورک بولیتین رفت تا یک خبرنگار شود. کارن در دو فصل ابتدایی دردویل حضور منظمی داشت و حضورهایی نیز در سریال مجازاتگر و مدافعان داشت.

سریال The Punisher (مجازاتگر)
سریال The Punisher (مجازاتگر)

در مصاحبه ای تازه، از دبورا ان ول سوال شد که چه احساسی در مورد نسخه فرعی احتمالی کاراکتر کارن پیج دارد. در حالی که امید چندان به ساخت این سریال نداشت ولی با اطمینان اظهار کرد که به ایده ساخت سریالی بر محوریت کارن پیج بسیار علاقه مند است. وی می گوید:

“منظورم این است که آنها هر کاری می خواهند می توانند انجام بدهند به شرط اینکه این سریال به خوبی نوشته شود. من کاراکتر کارن را دوست دارم. من فکر می کنم که او خیلی باحال است. من نمی دانم که چطور این سریال احتمالی با او در درون این دنیای ابرقهرمانی جا می گیرد ولی اگر آنها قصد ساخت سریال در مورد یک خبرنگار را دارند که با قلم خود آدم بدها را نابود می کند، من علاقه بسیاری به بازی در آن دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *