بیاتومگ – این بسیار مهم است که به موفقیت های امی شومر توجه شود، اگرچه او شبیه به اما واتسون، اما استون و یا اما روبرتس نیست اما شومر کاراکتر بسیار جذابی است. امی خود یک دختر آمریکایی است و با دنیای کلاسیک آمریکا و شخصیت های باربی به خوبی آشنایی دارد. و همه وقتی شنیدند که کمپانی THR در خبری اعلام کرده که قرار است امی، نقش اصلی در یک فیلم زنده باربی باشد، خوشحال شدند.

تولید عروسک باربی برای اولین بار در سال ۱۹۵۹ از یک کمپانی در کالیفرنیا شروع شد، که احتمالا نام این کمپانی Mattel بوده است. این عروسک زن خوانه دار بارها و بارها کپی و رفته رفته به یک نماد تبدیل شد. با تغییرات فرهنگی که بوجود آمده به نظر می رسد با حضور امی، این فیلم بسیار جذاب شود.

ممکن است نقش مرد در فیلم را زاک افرون بازی کند اما این فیلم نیاز به یک مرد به تمام معنا مثل زاک گالیفیاناکیس دارد و البته این امید هست که هر دوی آن ها در فیلم حضور داشته باشند.

اما متاسفانه هنوز موانعی بر سر تولید این فیلم وجود دارد، یک سال پیش سه فیلم نامه نویس برای نوشتن فیلم نامه استخدام شدند، هیلاری وینستون در راس آن ها قرار گرفت و بعد از مدتی با پیشرفت کار در گزارشی اعلام کرد که فیلم نامه باید بطور کامل بازنویسی شود.

پس احتمالا یک فیلم باربی در مورد چه موضوعی می تواند باشد؟ خروجی کار ممکن است اینگونه باشد:

با بازی شومر در نقش اصلی می توان حدس زد که داستان در یک منطقه ی عالی و پر از باربی اتفاق می افتد و شومر به عنوان یکی از آن ها به آرامی متوجه می شود که مناسب باربی بودن نیست، او به دنیای واقعی می رود و در آن جامی فهمد که باربی بودن یک شخصیت منحصر به فرد برای او است.

با توجه به سابقه ی درخشان امی در زمینه ی کمدی کاملا انتظار می رود که او در این فیلم نیز درخشش همیشگی خود را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *