بیاتومگ – تیزر تازه ای برای سریال Altered Carbon (کربن دستکاری شده) منتشر شده است که سررشته ای از آینده براق و فناناپذیر را ارائه می کند که در آن، ثروتمندان در بدن های کلون شده زندگی می کنند که خود را در آن قرار می دهند و وصیتنامه خود را پاره می کنند. در زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

جوئل کینامن قرار است در این سریال علمی-تخیلی بازی کنند. داستان سریال را نویسنده فیلم Shutter Island (جزیره شاتر) لائوتا کاراگودیس نوشته و قسمت آزمایشی آن را نیز کارگردان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) میگل سپوچنیک کارگردانی می کند.

سریال کربن دستکاری شده بر اساس رمانی نوشته ریچارد مورگان محصول سال ۲۰۰۲ می باشد و اتفاقات آن در شهری در آینده رخ می دهد که در آنجا، فقیرها در محله های پرجمعیت و کثیف زندگی می کنند در حالی که ثروتمندان به معنای واقعی در بالای ابرها و سطوح بالای آسمان خراش ها زندگی می کنند. اندک افراد خاص با ذخیره کردن ذهن های آگاه خود درون کامپیوترها و قرار دادن خود درون بدن های کلون شده به جاودانگی دست می یابند. این بدن های کلون شده، اسلیوز نامیده می شوند که از طریق فرمول های فوق مهندسی از لحاظ جنسی بسیار جذاب ساخته شده اند. داستان سریال یک سرباز سابق سازمان ملل متحد به نام تاکشی کوواس را دنبال می کند که برای جنگ های بین ستاره ای آموزش دیده است و ذهن ذخیره شده اش حالا درون یک اسلیوز قرار گرفته که قبلا متعلق به یک پلیس بوده است.

تیزر سریال Altered Carbon (کربن دستکاری شده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *