خانه آخرین خبرها سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)

بیاتومگ – نتفلیکس به طور رسمی سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) را برای فصل سوم تمدید کرد. این سرویس آنلاین سال گذشته سریال چیزهای عجیب و غریب را عرضه کرد. ترکیب دهه ۸۰ میلادی، بازیگران جوان عالی و داستانی شگفت انگیز و همراه با سوپرایز سبب شده تا سریال چیزهای عجیب و غریب به یک پدیده فرهنگی تبدیل شود. زمانی که سریال برای فصل دوم تمدید شد، هیچ کس تعجب نکرد و پخش فصل دوم نیز همراه با بازخوردهای بسیار مثبت و درخشانی بوده است.

به لطف وضعیت فرهنگی ای که سریال بدست آورده و نحوه صحبت خالقان سریال یعنی مت و راس دافر در مورد آینده آن، شکی نبود که فصل سومی از سریال چیزهای عجیب و غریب در راه است. حدود یک ماه از پخش فصل دوم بر روی نتفلیکس می گذرد و نتفلیکس اکنون به طور رسمی تمدید سریال برای فصل سوم را تایید کرده است.

سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)
سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)

کمپانی نتفلیکس از طریق صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده که سریال چیزهای عجیب و غریب با فصل سوم خود بازخواهد گشت. تمدید سریال چندان جای شگفتی نداشت و هنوز تاریخ پخشی برای آن اعلام نشده است. با این حال، کمپانی نتفلیکس به طور معمول فصل های سریال های خود را به طور سالیانه منتشر می کند که به معنای آن است که فصل سوم در اواخر سال ۲۰۱۸ یا اوایل ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *