خانه آخرین خبرها مارگات رابی در حال توسعه فیلم جداگانه هارلی کویین است

مارگات رابی در حال توسعه فیلم جداگانه هارلی کویین است

۰
فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)

بیاتومگ – بازیگر فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) مارگات رابی در حال توسعه فیلم جداگانه هارلی کویین می باشد و ظاهرا این فیلم غیرمرتبط با دیگر فیلم های کمپانی دی سی است که همراه با حضور کاراکتر هارلی کویین می باشد. فیلم Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲)، فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) و فیلم Harley/Joker (هارلی/جوکر) تمام پروژه هایی هستند که بعد از اکران فیلم جوخه انتحار مورد بحث قرار گرفتند و در مراحل مختلف توسعه قرار دارند ولی کمپانی برادران وارنر و دی سی همچنان برنامه های بلند مدت خود را برای کاراکتر بسیار محبوب هارلی کویین مشخص نکرده اند.

شکی نیست که مارگات رابی دوست دارد تا هر چه سریع تر نقش دوست دختر دیوانه جوکر را بار دیگر بازی کند. در اوایل همین هفته وی اظهار داشته بود:

“من امیدوارم که حداقل در سال آینده نقش هارلی کویین را بازی کنم. من این کاراکتر را خیلی دوست دارم.”

همین نیز سبب شد تا طرفداران برای اینکه بفهمند کدام پروژه در سال آینده مراحل توسعه خود را سپری خواهد کرد و وارد مرحله تولید خواهد شد، به حدس و گمان بپردازند.

مارگات رابی - نقش هارلی کویین
مارگات رابی – نقش هارلی کویین

با توجه به شایعات اخیری که از فیلمبرداری فیلم جوخه انتحار ۲ به کارگردانی دیوید آیر در سال ۲۰۱۸ خبر می داد، احتمال می رود که فیلم جوخه انتحار ۲، پروژه ای بوده که مارگات رابی از آن صحبت کرده است. هر چند، در مصاحبه ای تازه، مارگات رابی اظهار کرد که در حال توسعه فیلم هارلی کویین می باشد.

وی بیان کرد:

“من برای مدتی است که در حال کار بر روی نسخه فرعی هارلی کویین می باشم.”

وقتی از وی سوال شد که آیا منظور وی فیلم افسونگران شهر گاتهام یا فیلم مستقل هارلی/جوکر است، او گفت:

“خیر. این پروژه، کاملا جدا می باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *