بیاتومگ – پوستر تازه ای برای فیلم Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ) توسط کمپانی فاکس قرن بیستم منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید. این فیلم سومین فیلم از فیلم های دونده هزارتو می باشد.

اولین قسمت از سری فیلم های دونده هزارتو که اقتباسی از سری کتاب هایی به همین نام نوشته جیمز دشنر است، در سال ۲۰۱۴ و در اوج فیلم های سینمایی اقتباسی از روی کتاب های نوجوانان علمی-تخیلی اکران شد. دو فیلم ابتدایی سری فیلم های The Hunger Games (بازی های عطش) بسیار موفقیت آمیز بودند و به دنبال آن نیز سری فیلم های Divergent (ناهمتا) شروع به کار کرد. اگر چه فیلم دونده هزارتو همانند این فیلم ها بزرگ و موفقیت آمیز نبود، ولی به اندازه کافی در گیشه درخشید و توانست نظر منتقدان و همچنین مخاطبان را به خود جلب کند.

به همین ترتیب، دنباله فیلم اول یعنی فیلم The Maze Runner: The Scorch Trials (دونده هزارتو: مشقت های اسکرچ) در سال ۲۰۱۵ به روی پرده نقره ای آمد و سپس، فیلم سوم یعنی علاج مرگ نیز در ابتدا انتظار می رفت که در اوایل سال ۲۰۱۷ اکران شود. با این حال، به هنگامی که بازیگر فیلم دیلن اوبرایان در سر صحنه فیلم سوم آسیب دید، تولید فیلم با تاخیر رو به رو شد تا اینکه در نهایت فیلم برای اوایل سال ۲۰۱۸ اکران شود. فیلم دونده هزارتو ۳ در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

پوستر فیلم Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ)

فیلم Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ)
فیلم Maze Runner: The Death Cure (دونده هزارتو: علاج مرگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *