بیاتومگ – جیسون موموا بازیگر نقش کال دروگو اظهار داشته که برخی از رازهای بزرگ فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را پس از حضور در سر صحنه فیلمبرداری در بلافست می داند.

از آنجا که بازیگران سریال بازی تاج و تخت در شهر بلافست قبل از شروع فیلمبرداری فصل هشتم و پایانی دور هم جمع شده اند، این بازیگران با استعداد و بزرگ در حال آماده شدن برای پایان دادن به یکی از بزرگترین و بهترین سریال های تاریخ می باشند. ما در حال حاضر می دانیم که نگهبانان شب باز خواهند گشت و ستارگانی همچون الی کندریک ظاهرا در فصل هشتم حضور نخواهند داشت. هنوز مشخص نیست که آخرین فصل سریال در چه زمانی پخش خواهد شد ولی بازیگران در حال حاضر به سختی در ایرلند در تلاش اند و ممکن است فیلمبرداری تا تابستان نیز به طول بیانجامد.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در مصاحبه ای تازه، جیسون موموا اظهار داشت که در حالی که در سر صحنه فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت حضور داشته، بازیگران مشغول بازی بودند و او چیزهایی را دیده است که قرار نبوده ببیند. موموا که در آخرین فیلم دنیای سینمایی دی سی یعنی فیلم Justice League (لیگ عدالت) نقش آرتور کاری یا آکوامن را بازی می کند، قبلا در فصل ۱ سریال بازی تاج و تخت نقش کال دروگو را بازی می کرد که با دنریس تاگرین ازدواج کرد و بر اثر زخم چاقویی جان داد. وی می گوید:

“فقط بدانید که فصل آخر سریال قرار است بسیار فوق العاده باشد … آن قرار است عالی ترین چیزی باشد که تاکنون در یک سریال پخش شده است. این فصل قرار است باورنکردنی باشد. این فصل همراه با حضور افراد زیادی است. و من یکی از طرفداران سریال هستم و نمی خواستم بدانم که در این فصل چه اتفاقی رخ می دهد.”

موموا همچنین اظهار داشت که برخلاف آرزوی طرفداران، کال دروگو به سریال بازنخواهد گشت. او می گوید:

“من برای دیدن تهیه کننده های سریال رفتم و بر حسب اتفاق برخی بازیگران را نیز ملاقات کردم. من زمان زیادی آنجا نبودم. من فقط برای دیدن دوستان به آنجا رفتم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *