خانه آخرین خبرها تاریخ اکران بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) اعلام شد

تاریخ اکران بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) اعلام شد

۰
فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

بیاتومگ – کمپانی سونی سرانجام تاریخ اکران بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) را اعلام کرده است. بنا بر این اعلامیه، فیلم پسر جهنمی جدید قرار است در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۷ (۱۱ ژانویه ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

مدتی است که تولید فیلم سرعت گرفته است و بازیگران جدیدی همچون میلا یوویچ در نقش ملکه خون و ایان مک شین در نقش پروفسور بروم به خدمت گرفته شدند. علاوه بر این، مشخص شد که این فیلم قرار است دارای موضوعات و تم های بزرگسالانه باشد و با وجود رده سنی ۱۷+ در نظر گرفته شده برای آن، این فیلم قرار است تاریک تر و خشن تر از دو فیلم قبلی باشد.

فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

پس از ساخت دو فیلم از پسر جهنمی با بازی رون پرلمن در نقش اصلی و کارگردانی گیلرمو دل تورو، در نهایت برنامه ها برای ساخت فیلم سوم از این دنیای منحصر به فرد رها شد و در اوایل امسال بود که خبر ساخت یک بازسازی از پسر جهنمی با بازی دیوید هاربر (Stranger Things) در نقش اصلی و کارگردانی نیل مارشال (Game of Thrones) اعلام شد.

با وجود سرعت گرفتن تولید، حتی کسانی که در ابتدا از ساخته نشدن فیلم پسر جهنمی ۳ به دست گیلرمو دل تورو نا امید و مایوس شده بودند، ظاهرا در حال تغییر دادن دیدگاه خود در مورد این پروژه می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *