خانه آخرین خبرها سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)

بیاتومگ – اولین فصل از سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) چندی بیش نیست که بر روی نتفلیکس عرضه شده است ولی همین الان نیز برنامه هایی برای ساخت چهار فصل دیگر از آن در جریان است. این سریال که ساخته دیوید فینچر است، به طور برابر توسط بیننده ها و منتقدان مورد ستایش قرار گرفته است. این سریال در درون تاریخ تاریک اف بی آی و درک فزاینده آنها از آنچه که یک قاتل سریالی را ایجاد می کند و چگونه می توان آنها را دستگیر کرد به کاوش می پردازد.

حال، نتفلیکس به طور رسمی سریال شکارچی ذهن را برای فصل دوم تمدید کرده است. نتفلیکس از ارائه جزییات بیشتر در مورد فصل جدید این سریال جنایی خودداری کرده است.

سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)

در فصل ۱ سریال شکارچی ذهن بازیگرانی چون جاناتان گروف (بازیگر فیلم های The Normal Heart، American Sniper و Looking: The Movie)، هولت مک کالنی (Sully، Fight Club و Gangster Squad)، آنا تورو (سریال Fringe و فیلم The Daughter) و هانا گروس (Unless، I Used to Be Darker و Take What You Can Carry) حضور دارند.

کارگردانان سریال شکارچی ذهن نیز دیوید فینشر (کارگردان فیلم های Gone Girl، The Social Network و Zodiac)، آسف کاپادیا (Amy و Senna)، توبیاس لیندهولم (A War و A Hijacking) و اندرو داگلاس (The Amityville Horror و U Want Me 2 Kill Him) می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *