خانه آخرین خبرها نقش کیت وینسلت در فیلم های Avatar (آواتار) کوچک ولی حیاتی است

نقش کیت وینسلت در فیلم های Avatar (آواتار) کوچک ولی حیاتی است

۰

بیاتومگ – کیت وینلست آشکار کرده است که نقشش در فیلم های Avatar (آواتار) چندان بزرگ نیست ولی برای داستان حیاتی است. اخیرا نیز جیمز کامرون اظهار داشته بود که کاراکتر کیت وینسلت در فیلم آواتار ۲ به نام رونال یکی از مردم مسکون در زیر دریا می باشد.

برنامه های جاه طلبانه دنباله های فیلم آواتار ساخته جیمز کامرون شامل معرفی یک نژاد جدید از بیگانه ها می باشد که در زیر دریاهای پاندورا زندگی می کنند. به منظور فیلمبرداری این سکانس ها، کامرون و تیمش مجبورند تا تکنولوژی تصویر متحرکی که برای فیلم اول آواتار داشته اند را به طور کامل تغییر بدهند. کامرون گفته است که فیلم آواتار ۲ و ۳ عمدتا در دنیای زیر آب قرار دارد.

کیت وینسلت – فیلم های Avatar (آواتار)

اخیرا کیت وینسلت در مورد هیجانش درباره فیلم های آواتار مصاحبه کرده بود و آشکار کرده که نقشش چندان بزرگ نیست و همچنین گفت:

“در واقع، در سر صحنه، من تنها برای یک ماه با بازیگران کلیدی فیلم آواتار ۲ بودم. نقش من در فیلم چندان بزرگ نیست ولی برای داستان آن بسیار حیاتی است.”

فیلم های آواتار همچنین اولین باری است که کیت وینسلت با تصویر متحرک مشغول به بازی خواهد شد که بخش بزرگی از علاقه اش برای نقش نیز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *