سلنا گومز

بیاتومگ – سلنا گومز این خواننده ۲۵ ساله در رویداد زنان در موسیقی ۲۰۱۷ مجله بیلبورد حاضر شد و در آنجا به عنوان زن سال ۲۰۱۷ نام گرفت. این رویداد چند روز پیش در لس آنجلس برگزار شده بود. مصاحبه ای با وی صورت گرفته که در آن، از او در مورد شناخت زندگی و شغل و پیشبرد آنها سوال شد.

وی در پاسخ به این سوالات اظهار داشت:

“من واقعا بسیار مفتخرم. من فکر می کنم که در حال حاضر، به خصوص با تمام اتفاقاتی که در پیشه من در حال رخ دادن است، باید اجازه دیده شدن صدای زنان داده شود.”

سلنا گومز در ادامه اضافه می کند:

“این موضوع حیاتی و مهم است. گاهی اوقات من احساس می کنم که باید توجه بسیار بیشتری به این مسئله بشود.”

در این شب نشینی مجله بیلبورد، سلنا گومز توسط بهترین دوستش فرانسیا ریسا همراهی می شد. فرانسیا ریسا کسی بود که در تابستان گذشته، کلیه خود را به سلنا گومز اهدا کرد. در چند ماه گذشته، این خواننده از مبارزاتش با لوپوس و پیوند ضروری اش می گفت و حتی در همین مراسم نیز با چشمان گریان از بهترین دوست خود تشکر کرد.

سلنا گومز و بهترین دوستش
سلنا گومز و بهترین دوستش

او گفت:

“صادقانه بگویم، فکر می کنم که فرانسیا باید این جایزه را بگیرد، چرا که او زندگی من را نجات داد.”

او در ادامه نیز توضیح داد:

“من کسی هستم که به شدت به دنبال رشد و بهتر شدن هستم. من مدام در تلاش ام تا کارهای خود را بهتر انجام بدهم. من هنوز ۲۵ سال سن دارم و احساس می کنم که قرار است خیلی تغییر کنم و از آن لذت می برم.”

در همین حال، این خواننده به دنبال آن است تا موسیقی جدید خود را به اشتراک بگذارد و به بهترین نحو زندگی کند. او ادامه می دهد:

“من امسال بر روی آثار موسیقی خود به سختی کار کردم و برای کنار هم قرار دادن همه آنها بسیار مشتاق و هیجان زده هستم. من دوست دارم تا تصمیم بگیرم که زندگی ام را به نحوی سپری کنم که آزاد از مسئولیت باشد ولی می دانم این کار غیر ممکن است چرا که در حال حاضر چشمان میلیون ها نفر بر روی من است. ولی فکر می کنم که بسیار مهم است تا زندگی خود را به نحوی که دوست دارید سپری کنید و من دوست دارم تا کارهایم را بهترین نحو انجام بدهم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *