کریس پرت و آنا فاریس

بیاتومگ – بازیگر فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) یعنی کریس پرت اسناد قانونی لازم برای طلاق را پر کرده است. این خبر تقریبا چهار ماه پس از این منتشر می شود که کریس پرت و آنا فاریس خبر جدایی خودشان را اعلام کرده اند.

این زوج سابق که پس از جدایی شان همچنان با یکدیگر دوستانه رفتار می کنند، مدارک طلاق خود را همزمان به ثبت رساندند. بنا بر گزارش ها، واکنش فاریس همانند واکنش پرت بوده است، چرا که این دو تقاضای نگهداری مشترک از فرزند ۵ ساله شان را کرده اند. این دو نفر تاریخ ۱۳ جولای را به عنوان تاریخ جدایی شان ثبت کرده اند.

فاریس و پرت از اینکه قصد دارند تا پس از پایان ازدواج هشت ساله شان همچنان مراقب یکدیگر باشند، خجالت زده نبودند. آنا فاریس در مورد همسر سابق خود می گوید:

“در زندگی های ما با یکدیگر همچنان صدای خنده های بسیاری وجود دارد و او همچنان به من بسیار افتخار می کند. ما بزرگ شدن یکدیگر را تماشا کردیم و او همچنان در هر موقعی من را به خنده می اندازد. و فکر می کنم که من هم نیز او را می خندانم، مگر اینکه او یک بازیگر خوب باشد و در جعل خندیدن بسیار ماهر باشد.”

فاریس در ادامه اضافه می کند:

“کاملا قابل درک است که مردم بر روی شادی ما با یکدیگر بها نهاده باشند. تنها چیزی که من در این مورد می توانم بگویم، این است که حقیقت دارد که ما واقعا یکدیگر را تحسین می کنیم و و یکدیگر را دوست داریم.”

آنا فاریس از آن زمان در حال قرار گذاشتن با فیلمبردار مایکل بارت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *