خانه آخرین خبرها کارگردان فیلم Imagine Agents (ماموران خیالی) مشخص شد

کارگردان فیلم Imagine Agents (ماموران خیالی) مشخص شد

۰
کمیک Imagine Agents (ماموران خیالی)

بیاتومگ – فیلم Imagine Agents (ماموران خیالی) اقتباسی سینمایی از کمپانی Boom! Studios سرانجام کارگردان خود را پیدا کرد. دو فیلم دیگر این کمپانی که در حال توسعه می باشند، فیلم Goldie Vance و فیلم Lumberjanes می باشد. از آنجا که فیلم های ابرقهرمانی در فروش خود در گیشه بسیار خوب ظاهر شده اند، استودیوهای مختلف به دنبال آن هستند تا اقتباسی از دیگر کمیک های محبوب را بسازند، به این امید که بتوانند سری فیلم های محبوب و پرفروشی در گیشه برپا کنند.

فیلم ماموران خیالی به خوبی می تواند به سری فیلمی پرفروش تبدیل شود. داستان بر محوریت جهانی است که در آن، دوستان خیالی کودکان توسط سازمان ویژه ای تحت نظارت قرار می گیرند. یک کودک و دوست خیالی اش توسط یک دوست خیالی سرکش که وارد جهانی واقعی شده، دزدیده می شوند. مادر این پسر باید با دو مامور برای پیدا کردن پسرش همکاری کند و این در حالی است که پسرش متوجه می شود که او باید با ارتشی از دوستان خیالی مبارزه کند که وارد دنیای ما شده اند و به عنوان یک تهدید جهانی می باشند.

کمیک Imagine Agents (ماموران خیالی)
کمیک Imagine Agents (ماموران خیالی)

گزارش شده است که کارگردان فیلم کمدی Fist Fight (مبارزه مشت زنی) یعنی ریچی کین برای کارگردانی فیلم اقتباسی ماموران خیالی به خدمت گرفته شده است. شاون لوی که کارگردان و تهیه کننده سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) و فیلم های Night at the Museum (شب در موزه) می باشد، نیز در تیم تولید این اقتباس سینمایی قرار دارد. آخرین پیشنویس فیلمنامه فیلم را نیز سایمون ریچ قلم زده است که بیشتر برای انیمیشن Inside Out (درون و بیرون) شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *