بیاتومگ – تیزر تازه ای برای سریال Jack Ryan (جک رایان) محصول کمپانی آمازون منتشر شده است که در آن شاهد جان کرازینسکی در نقش اصلی یعنی جک رایان می باشیم. کرازینسکی پس از بازی بسیار غیر منتظره اش در سریال کمدی The Office (اداره) طی ۹ فصل از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ دستخوش تغییرات بسیاری در حرفه خود شده است.

او که استعداد خود را در ژانر کمدی به اثبات رسانده بود، در فیلم اکشن و جنگی ۱۳Hours: The Secret Soldiers of Bengazhi (سیزده ساعت: سربازان مخفی بنغازی) در سال ۲۰۱۶ و اخیرا نیز در فیلم درام تاریخی جنایی Detroit (دیترویت) به کارگردانی کاترین بیگلو بازی کرده است. حال نیز وی با سریال جک رایان سعی دارد تا وارد ژانر اکشن و ماجراجویی شود. سریال جک رایان، سریالی ابداعی از کمپانی آمازون می باشد که در آن، یک تحلیل گر موفق سی آی ای برای اولین بار وارد ماموریت میدانی خطرناکی می شود.

بنا بر گزارش ها، داستان جک رایان طی هشت قسمت ۱ ساعته بازگو خواهد شد که در آن، شخصیت اصلی داستان الگویی را در مکاتبات تروریست ها پیدا می کند که او را وارد بازی ای با گونه ای تازه از تروریست ها می کند. تهدیدات این تروریست ها در وسعت جهانی می باشند.. سریال جک رایان قرار است که در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

تیزر سریال Jack Ryan (جک رایان)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *