خانه آخرین خبرها جیمز فرانکو فیلم بیوگرافی شل سیلورستاین را کارگردانی می کند

جیمز فرانکو فیلم بیوگرافی شل سیلورستاین را کارگردانی می کند

۰
جیمز فرانکو

بیاتومگ – جیمز فرانکو قرار است فیلم بیوگرافی شل سیلورستاین بر اساس کتاب A Boy Named Shel (پسری به نام شل) نوشته لیزا روگاک را کارگردانی کند. فرانکو در این فیلم علاوه بر کارگردانی، نقش شل را بازی خواهد کرد. این شاعر و نویسنده آمریکایی بیشتر برای کتاب های کودکانش از جمله The Giving Tree (درخت بخشنده) و Where the Sidewalk Ends (جایی که پیاده‌رو به پایان می رسد) شناخته می شود.

بر خلاف داستان هایش، سیلورستاین مرد ماجراجویی بوده است. ولی صرف نظر از داستان هایش که برای مخاطبان جوان نوشته شده بودند، سیلورستاین اغلب به سفر می رفت و به طور مرتب به زنان اظهار عشق می کرد و در همکاری نیز بسیار سرسخت بود. در واقع، اولین همکاری ای که او را به سوی شهرت سوق داد، همکاری اش با مجله پلی بوی بود. او برای این مجله کارتون رسم می کرد و از آنجا بود که بدنامی وی رشد کرد.

رمان The Giving Tree اثر شل سیلورستاین
رمان The Giving Tree اثر شل سیلورستاین

گزارش شده است که کریس شافر و پاول ویکنر که قرار است فیلمنامه فیلم Naruto را نیز بنویسند، فیلمنامه فیلم بیوگرافی شل سیلورستاین را قلم خواهند زد. از آنجا که برنامه کاری جیمز فرانکو شلوغ می باشد، هنوز مشخص نیست که چه زمانی وی تولید این فیلم را آغاز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *