بیاتومگ – دواین جانسون می خواهد سری فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن) را با نسخه فرعی این سری فیلم با محوریت کاراکتر هابز ارتقا بدهد. با وجود این واقعیت که کاراکتر هابز تا پنجمین فیلم سریع و خشن معرفی نشد، ولی خیلی سخت است که سری فیلم های سریع و خشن را بدون او تصور کرد. هابز یک مامور اینترپل است که در فیلم سریع ۵ تعقیب بیرحمانه ای علیه دام (وین دیزل) و خانواده اش آغاز می کند ولی در طی فیلم های منتشر شده پس از آن، او به عضوی از خانواده آنها تبدیل می شود.

دواین جانسون و جیسون استیتهام در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) تعامل قوی ای با یکدیگر به نمایش گذاشتند و این دو می توانند یک رابطه دوستانه پلیسی داشته باشند. در همین فیلم، یک برداشت پسا تیتراژ فیلمبرداری شده بود که به تیم شدن این دو در نسخه فرعی فیلم های سریع و خشن اشاره می کرد ولی این برداشت در نسخه نهایی فیلم حذف شده بود. از آن زمان، تایید شده بود که نسخه فرعی لوک هابز ساخته خواهد شد و دکارد شاو نیز بخشی از این فیلم می باشد.

فیلم سریع و خشن ۵ – وین دیزل و دواین جانسون

در مصاحبه ای تازه با دواین جانسون همیشه مشغول، وی به این فیلم اشاره کرد و اظهار داشت که او احساس می کند که خیلی مهم است تا این سری فیلم با ساخت نسخه های فرعی در مورد کاراکترهای مختلف، رشد و ارتقا پیدا کند. او می گوید:

“این یک روند چالش برانگیز بوده است چرا که از همان روز اولی که من وارد جمع بازیگران این فیلم ها شدم، هدفم این بود که وارد تیم شوم، لذت ببرم و کاراکتری را خلق کنم که مردم آن را دوست داشته باشند و سعی در ارتقا این سری فیلم داشته باشد. ولی در فرایند ارتقا این سری فیلم، من همیشه بر این باور بودم که برای اینکه این سری فیلم دوام داشته باشد، ما باید دست به ساخت نسخه های فرعی متفاوت بزنیم و کاراکترهایی را خلق کنیم که بتوانند برای خودشان زندگی کنند.”

دواین جانسون علاوه بر این، در مورد مشکلاتی که با همقطارانش در این سری فیلم ها یعنی وین دیزل و تایریس گیبسون بر سر ساخت نسخه فرعی این سری فیلم داشته اند این چنین گفته است:

“در پایان روز، تنها چیزی که من می خواهم، ساخت فیلمی عالی برای طرفداران است. من هرگز خود را وارد حرف ها و صحبت ها مزخرفی نکرده ام که ممکن است مرتبط با این سری فیلم باشد. من هرگز خود را درگیر چنین صحبت هایی نکردم و به هیچ کدام از انها پاسخ ندادم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *