خانه آخرین خبرها تاریخ اکران نهمین فیلم کوئنتین تارانتینو اعلام شد

تاریخ اکران نهمین فیلم کوئنتین تارانتینو اعلام شد

۰
کوئنتین تارانتینو

بیاتومگ – نهمین فیلم ساخته کوئنتین تارانتینو که همچنان بدون عنوان می باشد، قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران در بیاید. فیلم بعدی کارگردان The Hateful Eight (هشت نفرت انگیز) در این اواخر سر و صداهای زیادی به راه انداخته است و بسیاری در مورد موضوع این فیلم و بازیگران بالقوه آن بحث می کنند.

در ابتدا فرض می شد که این فیلم بر روی قتل های ننگین چارلز منسون تمرکز می کند ولی بعدا تارانتینو اظهار داشت که پروژه جدیدش یک اثر کلی می باشد که به بررسی هالیوود در سال ۱۹۶۹ می پردازد. جزییات داستانی این فیلم نشان می دهد که داستان آن در مورد بازیگر تلویزیونی است که قصد دارد تا وارد دنیای سینما شود. تولید این فیلم انتظار می رود که از سال آینده آغاز شود.

کوئنتین تارانتینو
کوئنتین تارانتینو

گزارش شده است که فیلم جدید تارانتینو قرار است در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۹ به اکران در بیاید. در این تاریخ علاوه بر این فیلم، اقتباس سینمایی Artemis Fowl (آرتمیس فاول) محصول دیزنی اکران خواهد شد. از آنجا که این دو فیلم در ژانر و داستان های مختلفی می باشند، می توان گفت که اکران آنها بر روی یکدیگر تاثیر منفی نخواهد گذاشت. فیلم آرتمیس فاول، فیلمی برای طرفداران ژانر علمی-تخیلی است در حالی که فیلم ۱۹۶۹ (این نام رسمی فیلم نیست) همراه با برخی از حساسیت های بزرگسالانه تارانتینو خواهد بود. تمام فیلم های این کارگردان برنده جایزه اسکار تاکنون دارای رده سنی ۱۷+ بوده اند و بعید است که این موضوع در پروژه جدید وی تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *