بیاتومگ – دومین و سومین تیزر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) منتشر شده است که در زیر می توانید آنها را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. اولین تریلر رسمی و کامل فیلم دنیای ژوراسیک ۲ روز پنجشنبه ۱۷ آذر منتشر خواهد شد.

فیلم قلمروی سقوط کرده حدودا به اتفاقات پس از فیلم دنیای ژوراسیک سال ۲۰۱۵ می پردازد، هر چند جزییات بیشتر از داستان فیلم همچنان مخفی مانده است و احتمال می رود با انتشار تریلر رسمی، خلاصه رسمی داستان فیلم نیز منتشر شود. در این فیلم نیز علاوه بر کریس پرت، برایاس دالاس هاوارد، توبی جونز، جاستیس اسمیت و ریف اسپال، تد لوین، دنیلا پینیدا و جیمز کرامول نیز حضور دارند و کالین تروورو که کارگردانی فیلم اول را بر عهده داشته، در این فیلم تنها نویسندگی و تهیه کنندگی را در دست دارد و کارگردانی را به جی ای بایونا (A Monster Calls) واگذار کرده است.

اولین تیزر فیلم چندی پیش منتشر شده بود و دوست شدن کریس پرت با یک دایناسور را نشان می داد. دومین تیزر که در زیر مشاهده می کنید، کاراکتر اوون گریدی و کلیر دیرینگ را در حال فرار نشان می دهد. سومین تیزر نیز که به تازگی توسط کارگردان فیلم منتشر شده، یک دایناسور دیده نشده را به نمایش می گذارد.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۳ تیر ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است.

تیزر دوم فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

تیزر سوم

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *