خانه آخرین خبرها آیا جان سینا در سریال Watchmen (نگهبانان) حضور دارد؟

آیا جان سینا در سریال Watchmen (نگهبانان) حضور دارد؟

۰
جان سینا در سریال Watchmen (نگهبانان)

بیاتومگ – ستاره مسابقات کشتی کج و بازیگر جان سینا در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، دو تصویر مرتبط با رمان های گرافیکی Watchmen (نگهبانان) منتشر کرده است که منجر شد تا برخی بر این باور باشند که ممکن است او در سریال در حال ساخت اقتباسی نگهبانان محصول شبکه اچ بی او نقشی داشته باشد.

در چند سال گذشته، این کشتی‌گیر در فیلم های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است که شامل فیلم Trainwreck (فاجعه) و Sisters (خواهران) محصول سال ۲۰۱۵ می شود. علاوه بر این، در انیمیشن Ferdinand (فردیناند) وی صداپیشگی نقش اصلی را بر عهده دارد. بر خلاف فیلم هایش، جان سینا چندان در دنیای سریال فعال نبوده است و جدا از مجری گری در برخی از برنامه های واقعیتی و گفتگو، فعالیت دیگری نداشته است. ولی اگر شایعات جدید در مورد او درست باشد، ممکن است که او نقش بزرگی در سریال نگهبانان ساخته لیندولف داشته باشد.

جان سینا دو تصویر زیر را در اینستاگرام منتشر کرده که یکی از آنها نشان کاراکتر کمدین و همچنین لوگوی نگهبانان و دیگری فن آرتی از یکی از کاراکترهای اصلی یعنی دکتر منهتن می باشد. برخی بر این باورند که جان سینا در اینستاگرام خود تصاویر مختلف و بی ربط زیادی را به اشتراک می گذارد و انتشار این دو تصویر نیز ممکن است تنها به دلیل علاقه اش به این کاراکترها صورت گرفته باشد.

سریال Watchmen (نگهبانان)
سریال Watchmen (نگهبانان)
سریال Watchmen (نگهبانان)
سریال Watchmen (نگهبانان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *