بیاتومگ – تریلر کامل برای سریال Altered Carbon (کربن دستکاری شده) منتشر شده است که سررشته ای از آینده براق و فناناپذیر را ارائه می کند که در آن، ثروتمندان در بدن های کلون شده زندگی می کنند که خود را در آن قرار می دهند و وصیتنامه خود را پاره می کنند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

جوئل کینامن قرار است در این سریال علمی-تخیلی بازی کنند. داستان سریال را نویسنده فیلم Shutter Island (جزیره شاتر) لائوتا کاراگودیس نوشته و قسمت آزمایشی آن را نیز کارگردان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) میگل سپوچنیک کارگردانی می کند. سریال کربن دستکاری شده بر اساس رمانی نوشته ریچارد مورگان محصول سال ۲۰۰۲ می باشد.

خلاصه رسمی این سریال نیز اینگونه است:

“سریال کربن دستکاری شده، داستانی جذاب از قتل، عشق، سکس و خیانت است که در بیش از ۳۰۰ سال بعد در آینده رخ می دهد. در این آینده، جامعه توسط تکنولوژی های جدید تغییر یافته است؛ خودآگاهی به صورت دیجیتال در می آید؛ بدن انسان قابل تعویض می باشد و مرگ دیگر حتمی نیست. تاکشی کواکس، تنها سرباز بازمانده از یک گروه گلچین جنگجویان بین ستاره ای می باشد که در برابر قیامی علیه نظم نوین جهانی شکست خورده اند. ذهن او برای سال ها درون یخ نگهداری شده بود تا اینکه یک مرد بسیار ثروتمند و دراز عمر به نام لورنس بانکروفت به کواکس فرصت دیگری برای زندگی کردن می دهد. در عوض، کواکس باید معمای یک قتل را حل کند و آن قتل نیز قتل خود بانکروفت می باشد.”

این سریال در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲ فوریه ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر سریال Altered Carbon (کربن دستکاری شده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *