خانه آخرین خبرها فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی) ساخته می شود

فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی) ساخته می شود

۱
سریال House of Cards (خانه پوشالی)

بیاتومگ – پس از چندین ماه گمانه زنی و حدس و گمان، سرانجام کمپانی نتفلیکس تایید کرد که ششمین و آخرین فصل از سریال House of Cards (خانه پوشالی) ساخته خواهد شد. سرنوشت این سریال به دلیل اتهامات جنسی علیه کوین اسپیسی در هاله ای از ابهام قرار داشت.

پس از آشکار شدن این اتهامات و در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان دادند و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود با بازی اسپیسی در جریان است. سپس نیز تولید فصل ششم سریال خانه پوشالی متوقف شد و سیستمی برای بازیگران و عوامل سریال در نظر گرفته شد تا آنها بتوانند به راحتی در مورد برخورد جنسی احتمالی خود با اسپیسی سخن بگویند و شکایت کنند. پس از این جریانات نیز برخی از عوامل سریال خانه پوشالی از آزار و اذیت جنسی توسط کوین اسپیسی خبر دادند.

سریال House of Cards (خانه پوشالی)
سریال House of Cards (خانه پوشالی)

در مصاحبه ای تازه، مدیر ارشد محتوایی کمپانی نتفلیکس تد ساراندوس تایید کرده که ادامه تولید فصل ششم و پایانی سریال خانه پوشالی از سر گرفته خواهد شد. وی گفت:

“من می توانم خبرهای خوشی را به شما بدهم، چرا که امروز ما سرانجام مقدمات برای تولید فصل ششم سریال خانه پوشالی را بررسی و تنظیم کردیم. این فصل که فصل پایانی نیز می باشد، در قالب ۸ قسمت خواهد بود که تولید آن اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز می شود و در آن کوین اسپیسی حضور نخواهد داشت.”

وی علاوه بر اینکه تایید کرد که رابین رایت ستاره این فصل خواهد بود، گفت:

“ستاره اصلی این فصل رابین رایت خواهد بود. و ما بسیار هیجان زده ایم تا سرانجام برای طرفداران، خاتمه این سریال را ارائه نماییم.”

یک دیدگاه

  1. منوچهر

    ۱۸ آذر, ۱۳۹۶ در ۲۲:۳۷

    بدون اسپیسی حال نمیده

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *