خانه آخرین خبرها برایان سینگر از فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) اخراج شد

برایان سینگر از فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) اخراج شد

۰
برایان سینگر

بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم به طور رسمی برایان سینگر که کارگردان فیلم بیوگرافی در حال ساخت Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) بود را اخراج کرد. تولید فیلم که با بازی رامی مالک، ستاره سریال Mr. Robot (آقای ربات) در نقش اصلی فیلم یعنی خواننده اصلی گروه کویین فردی مرکوری می باشد، هفته گذشته متوقف شده بود، و این وقفه به این دلیل بود که برایان سینگر پس از تعطیلات شکرگزاری نتوانسته بود خود را به سر صحنه برساند.

بلافاصله پس از اینکه گزارش هایی در مورد غیبت غیرمنتظره برایان سینگر در سر صحنه فیلم بوهمین راپسودی منتشر شد، خبرهایی از مشاجره بین سینگر و مالک در حین تولید فیلم به گوش رسید. این اولین باری نیست که برایان سینگر در حین فیلمبرداری فیلمی غیبش می زند. او قبلا سابقه چنین رفتاری را در حین تولید فیلم های Superman Returns (سوپرمن بازمی گردد) و X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) داشته است و همین نیز دلیل قابل قبولی برای کمپانی فاکس بوده تا او را اخراج کند.

فردی مرکوری
فردی مرکوری

علاوه بر این، گزارش شده که این اولین مرتبه ای نبوده است که برایان سینگر نتوانسته در سر صحنه فیلم بوهمین راپسودی حضور بیابد و قبلا نیز وی چندین مرتبه این رفتار را از خودش نشان داده و در غیاب او، فیلمبردار توماس نیوتون سیگل مجبور می شده تا سکان دار کارگردانی را بدست بگیرد. جدا از این، رامی مالک در مورد غیر قابل اعتماد بودن و غیر حرفه ای بودن برایان سینگر به کمپانی فاکس شکایت کرده بود. علاوه بر رامی مالک، تام هولندر که در این فیلم نقش جیم بیچ را بازی می کند، به دلیل رفتار نامناسب برایان سینگر از این فیلم حتی کنار رفت تا اینکه سرانجام به بازگشت به تولید متقاعد شده بود.

فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی)

برایان سینگر در راستای این گزارش ها، بیانیه ای در دفاع از خود منتشر کرده و اظهار داشته که علت غیبت وی، این بوده که او باید با بیماری جدی والدین مریضش سر و کار می داشته است. بر طبق اظهارات این کارگردان، وی همچنین ادعا کرده عداوت با رامی مالک هیچ ربطی به خروج از این فیلم نداشته است. بیانیه کامل برایان سینگر به شرح زیر است:

“من تنها چیزی که می خواستم، تمام کردن این پروژه و کمک کردن در احترام به میراث گروه کویین و فردی مرکوری بوده است ولی کمپانی فاکس به من این اجازه را نمی دهد، چرا که من باید موقتا سلامت خودم و عزیزانم را در اولویت قرار بدهم …فیلم بوهمین راپسودی، پروژه ای است که من اشتیاقی زیادی در مورد آن دارم. از آنجا که تنها سه هفته تا پایان فیلمبرداری پروژه مانده بود، من از کمپانی فاکس خواستم تا به من مدتی استراحت بدهد تا به آمریکا برگردم و بر روی مسائل مربوط به سلامتی یکی از والدینم تمرکز کنم. این یک تجربه هزینه بری بوده که سرانجام بر روی سلامت خود من نیز تاثیر گذاشت. متاسفانه کمپانی تمایلی به پذیرش درخواست های من نداشت و به همکاری با من پایان داد. این تصمیم من نبوده و از کنترل من نیز خارج بوده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *