خانه آخرین خبرها کوئنتین تارانتینو فیلم Star Trek (پیشتازان فضا) را می سازد

کوئنتین تارانتینو فیلم Star Trek (پیشتازان فضا) را می سازد

۰
کوئنتین تارنتینو - فیلم Star Trek (پیشتازان فضا)

بیاتومگ – کوئنتین تارانتینو در کنار جی جی آبرامز در حال توسعه فیلم جدیدی از Star Trek (پیشتازان فضا) برای کمپانی پارامونت می باشد و این احتمال وجود دارد که وی کارگردانی آن را در دست داشته باشد. آبرامز پس از اینکه در سال ۲۰۰۹ این اثر را بار دیگر راه اندازی کرد، مسئول احیای پیشتازان فضا در حوزه سینما در طی دهه گذشته می باشد.

با وجود بازیگران جدیدی شامل کریس پاین، زوئی سالدانا و زکری کویینتو، بازسازی فیلم های پیشتازان فضا در دو فیلم اول به خوبی انجام گرفت ولی متاسفانه، فیلم Star Trek Beyond (فراتر از پیشتازان فضا) محصول سال ۲۰۱۶ با وجود ستایش منتقدان، در گیشه نتوانست چندان انتظارات را برآورده سازد و از آن زمان نیز ساخت فیلم چهارم بازسازی فیلم های پیشتازان فضا همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

کوئنتین تارانتینو

پیشتازان فضا نام بسیار بزرگی در عرصه سینما می باشد و ساخته نشدن دنباله های آن عجیب است، هر چند، این اثر همچنان با سریال Star Trek Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) به کار خود ادامه می دهد. جای تعجب ندارد که کمپانی پارامونت می خواهد این آثار را بار دیگر به روی پرده های سینما بیاورد و به نظر می رسد که آنها یکی از مستعدترین ها در حوزه سینما را برای این کار در نظر دارند.

گزارش شده که کوئنتین تارانتینو اخیرا ایده ای برای فیلم جدیدی از پیشتازان فضا به آبرامز و کمپانی ارائه کرده است و آنها نیز به خوبی از آن استقبال کرده اند. در حال حاضر، کمپانی پارامونت به دنبال آن است تا نویسندگانی برای جان دادن به ایده تارانتینو گردهم بیاورد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، جی جی آبرامز همچنان تولید کننده فیلم خواهد بود. با توجه به فرایند توسعه فیلم و برنامه کاری تارانتینو، احتمال حضور وی در جایگاه کارگردانی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *