بیاتومگ – نیک جوناس اظهار داشته که اگر نقش اصلی فیلم Nightwing (نایت وینگ) به او پیشنهاد شود، او آماده است تا در این فیلم لباس قهرمانی را بر تن کند. فیلم نایت وینگ که در لیست فیلم های دی سی قرار دارد، قرار است بر روی نسخه ای از دیک گریسون تمرکز کند که او از همکاری محدود به عنوان همکار بتمن یعنی رابین بازنشست شده است. با وجود اینکه هنوز مشخص نیست چگونه این داستان در درون دنیای سینمایی نوپای دی سی جا می گیرد، ولی تولید این فیلم با سکان داری کریس مک کی در جایگاه کارگردانی به سرعت در حال پیشرفت است.

در حال حاضر، جزییات داستانی از فیلم نایت وینگ همچنان بسیار ناچیز است. ولی علاوه بر کریس مک کی، نویسنده فیلم The Accountant (حسابدار) یعنی بیل دوبیک قرار است بر روی این فیلم کار کند و فیلمنامه آن را قلم بزند. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است و به نظر می رسد که کریس مک کی هیچ مشکلی با این موضوع ندارد، چرا که او اظهار کرده که ترجیح می دهد تا همه کارها را آرام انجام بدهد و از صحت آنها اطمینان حاصل کند.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)
فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

نیک جوناس که در حال تبلیغ برای جدیدترین فیلمش یعنی فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) بود، از وی سوال شد که آیا او علاقه ای برای به تصویر کشیدن دیک گریسون در فیلمی سینمایی دارد. اگرچه این خواننده/بازیگر هیچ اشاره ای به علاقه مندی اش به این کاراکتر یا در کل به کتاب های کمیک نکرده، ولی ظاهرا در مورد این ایده هیجان‌زده است و آن را محشر خواند. او می گوید:

“من این نقش را بازی خواهم کرد. من بسیار خواهان این نقش هستم. من نمی دانستم که برخی از طرفداران برای بازی من در این نقش کمپین به راه انداخته اند ولی همچنان این کمپین را سرپا نگه دارید! اگر شما به من رای بدهید، شاید آنها من را برای این نقش انتخاب کنند و بعد از آن، من از شما تشکر خواهم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *