بیاتومگ – کارگردان فیلم Baby Driver (بیبی راننده) یعنی ادگار رایت اظهار داشته است که او حداقل یک دنباله برای این فیلم اکشن شگفت انگیز خود خواهد نوشت. فیلم بیبی راننده با موسیقی متن گلچین، عملکردهای غیرمنتظره و اکشن حرکتی اش، علاوه بر منتقدان، توانست مخاطبان را نیز با خود همراه کند. این فیلم توانست در فروش جهانی به مبلغ ۲۲۶ میلیون دلار دست یابد و نمره ۹۳% را از منتقدان بگیرد.

تابستان امسال که پر شده بود از فیلم های تکراری، فیلم های معمولی و قاعده ای، ترکیب فیلم بیبی راننده از اکشن، موسیقی و عاشقانه همانند یک سوپرایز احساس می شد. کنار هم قرار دادن تمام این ژانرها در کنار یکدیگر، سبک سینمایی منحصر به فرد ادگار رایت بود. وی در طی سال های فعالیت های خود، فیلم های اکشن-کمدی و در عین حال بی‌ریایی همچون Shaun of the Dead 2004 (شان می میرد) ساخته است. ادگار رایت به دلیل سبک فیلمسازی و ترکیب ژانرهایش، بسیار رشد کرده ولی فیلم بیبی راننده، او را در صنعت سینما در سطح جدیدی قرار داد و همه در تعجب بودند که این کارگردان-نویسنده خلاق با این اثر تازه کشف شده اش چه کار خواهد کرد.

فیلم Baby Driver (بیبی راننده)
فیلم Baby Driver (بیبی راننده)

در مصاحبه ای تازه، رایت به احتمالات زیاد برای پروژه های آینده اشاره کرده و از دنباله فیلم بیبی راننده نیز سخن گفته است. او می گوید:

“مذاکرات برای فیلم بیبی راننده ۲ در جریان است. همانطور که ما صحبت می کنیم، توافق در حال شکل گرفتن است. پس، امید می رود که من حداقل فیلم دومی از بیبی راننده را بنویسم. مطمئنا من ایده های بسیاری دارم. من نمی دانم که فیلم بعدی چه خواهد بود. در واقع، من در لحظه کار را انجام می دهم. من چندین کار را در دست توسعه دارم و چندین ایده نیز در سر دارم و از زمان اکران فیلم بیبی راننده نیز کارهای خوب زیادی به من پیشنهاد شده است. من دوست دارم تا هرچه سریعتر به کار بازگردم ولی بین فیلم The World’s End (ته دنیا) و فیلم بیبی راننده چهار سال فاصله وجود داشت و این تاحدودی از کنترل من خارج است. من نمی خواهم که کار بعدی ام طولانی شود. من دوست دارم که در دو سال آینده، فیلمی بر روی پرده های سینما داشته باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *