بیاتومگ – بازیگر سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) جاش مک درمیت در مورد اینکه چطور ترجیح می دهد که کاراکترش یعنی یوجین پورتر کشته شود، البته اگر قرار بود زمانی این اتفاق رخ بدهد، صحبت کرده است. این سریال آخرالزمانی و زامبی ای محصول شبکه ای ام سی در قسمت هفتم فصل هشتم خود بیشتر بر روی کاراکتر یوجین تمرکز داشت و در آن شاهد بودیم که این ترسوی بالغ بار دیگر وفاداری خود به نیگان را اظهار داشت و سفرش به سوی اعتیاد به الکل را نیز آغاز نمود.

با وجود اینکه سریال مردگان متحرک در قسمت های اخیر خود با افت رو به رو شده است ولی همچنان یکی از سریال های مطرح امروزه می باشد و بازی در این سریال برای هر بازیگری یک شغل رویایی است، هرچند، تدام این شغل چندان معتبر نیست. سریال مردگان متحرک برای کشتن ناگهانی، وحشیانه و شوکه کننده کاراکترهای اصلی خود به شهرت رسیده است. گلن، تایریس، لوری و شین تنها قسمت کوچکی از کاراکترهای اصلی سریال مردگان متحرک می باشند که در طی هفت فصل و نیم از سریال در خاک دفن شده اند و از آنجا که ریک و گروه در حال حاضر در جنگ تمام عیار با نیگان و ناجیان می باشند، تعداد کاراکترهای کشته مطمئنا به زودی زیادتر خواهد شد.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

برخی از بازیگران در مواقع از روشی که ترجیح می دهند تا کاراکترهایش کشته شوند سخن گفته اند و جاش مک درمیت نیز در همین راستا، ایده اش در مورد صحنه مرگ کاراکترش را آشکار کرده است. او در مصاحبه ای تازه گفت:

“مطمئن نیستم که صحنه ای سرگرم کننده تر از صحنه های تماشایی مبارزه فیزیکی اندرو لینکلن وجود داشته باشد. من به او و گرگ نیکوترو گفته ام که اگر زمانی یوجین قرار بود بمیرد، من می خواهم که توسط ریک گرایمز خفه شود. بیشتر بازیگران یک نگاه خاص دارند و اینگونه است که آنها از طریق شغلشان پول بدست می آورند … من فکر می کنم که نگاه اندرو لینکلن در یک صحنه افراد را خفه می کند. این نگاه آنقدر شدید است که شما فکر می کنید که او واقعا می خواهد آن فرد را خفه کند.”

۲ دیدگاه ها

 1. خسرو

  ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ در ۱۸:۳۹

  amc نه سی دبلیو

  پاسخ دادن

  • محمد

   ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۶

   ممنون بابت تذکرتون. اصلاح شد.

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *