خانه آخرین خبرها دیزنی و فاکس به توافق نهایی رسیدند

دیزنی و فاکس به توافق نهایی رسیدند

۰
معامله دیزنی و فاکس

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، مذاکرات خرید برخی از آثار فیلم و سریال کمپانی فاکس قرن بیستم توسط کمپانی دیزنی به توافق نهایی رسیده است و احتمال می رود هفته آینده بیانیه ای رسمی نیز منتشر شود. ماه گذشته بود که خبرهایی در مورد خرید بخشی از آثار شرکت رسانه ای فاکس توسط کمپانی دیزنی به گوش رسید. مذاکرات اولیه فاکس و دیزنی به نتیجه ای نرسید ولی همچنان درب ها برای مذاکرات بیشتر بین این دو کمپانی باز بود. معامله بالقوه دیزنی/فاکس بار دیگر قوت گرفته و به نظر می رسد که به زودی شاهد رسمی شدن این قرارداد هستیم.

هنوز مشخص نیست که کمپانی دیزنی پس از خرید این آثار از کمپانی فاکس، قصد انجام چه کاری را با آنها دارد. هرچند، خبرهایی نیز منتشر شده که بیان می کنند کمپانی دیزنی به این دلیل این آثار را خریداری می کند تا وقتی سرویس آنلاین خودش در سال ۲۰۱۹ شروع به کار بکند، این آثار را در کنار دیگر آثارش عرضه کند. این به معنای آن است که جدا از آثار مارول، لوکاس فیلم و پیکسار، مشترکین سرویس آنلاین دیزنی می توانند به آثار گسترده کمپانی فاکس نیز دسترسی داشته باشند.

معامله دیزنی و فاکس
معامله دیزنی و فاکس

گزارش شده است که این دو کمپانی در حال نزدیک شدن به نهایی کردن توافقشان می باشند. گفته شده که ارزش تجاری این آثاری که دیزنی به دنبال خریداری آن است، بیش از ۶۰ میلیارد دلار می باشد. اتفاقات سریع از انتظار در حال رخ دادن است و گزارش شده که احتمالا قبل از پایان سال ۲۰۱۷، قرارداد بین دو کمپانی رسمی می شود. کمپانی کامکست و سونی پیکچرز نیز پیشنهاداتی به کمپانی فاکس داده اند ولی به نظر می رسد که پیشنهادات این دو کمپانی به اندازه ای نبوده است تا مذاکرات دیزنی و فاکس را از ریل خارج کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *