خانه آخرین خبرها سریال Shooter (تک تیرانداز) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Shooter (تک تیرانداز) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال Shooter (تک تیرانداز)

بیاتومگ – سریال Shooter (تک تیرانداز) محصول شبکه یو اس ای به طور رسمی برای فصل سوم تمدید شد. و علاوه بر این، داستان این فصل سریال قرار است بر اساس رمان Black Light (نامرئی) نوشته استیون هانتر باشد. رایان فیلیپه بار دیگر نقش خودش به عنوان باب لی سواگر را به تصویر خواهد کشید و با شخصیت های منفی جدید مواجه خواهد شد و همچنین توطئه ای در مورد مرگ پدرش را آشکار خواهد کرد.

فصل دوم سریال تک تیرانداز، دارای مشکلاتی در تولید خود بود. ستاره سریال رایان فیلیپه در تصادفی در خارج از صحنه و در حال رانندگی آسیب دید و همین نیز منجر شد تا فیلمبرداری فصل دوم کوتاه شود. سرانجام، هشت قسمت از ده قسمت برنامه ریزی شده برای فصل دوم فیلمبرداری و پخش شد. قسمت هشتم فصل دوم سریال تک تیرانداز به عنوان قسمت پایانی فصل بوده است، این به معنای آن است که فصل دوم سریال با پایانی غیرعمدی و معلق به پایان رسیده است.

سریال Shooter (تک تیرانداز)
سریال Shooter (تک تیرانداز)

خوشبختانه، سریال تک تیرانداز بازخواهد گشت تا این پایان معلق را حل کند و داستان های تازه ای در مورد باب لی سواگر بازگو کند. فیلیپه در صفحه رسمی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر تمدید سریال تک تیرانداز برای فصل سوم را اعلام کرد. او در زیر تصویری که منتشر کرده بود (تصویر بالا) اظهار داشته بود که مراحل پیش-تولید در یوتا در جریان است و فیلمبرداری در ژانویه سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *