بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم پوستری از فیلم New Mutants (جهش یافته های جدید) را منتشر کرده است که اشاراتی به عناصر ترسناک این فیلم دارد. در زیر می توانید این پوستر جدید را مشاهده کنید.

از جمله بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توان به آنا تیلور-جوی (Split, The Witch) در نقش مجیک، میسی ویلیامز (Game of Thrones, Doctor Who) در نقش وولفزبین و چارلی هیتون (Stranger Things, Shut Inn) در نقش کاننبول اشاره کرد. همچنین شایعات بسیاری از حضور هنری زاگا (۱۳ Reasons Why) برای ایفای نقش سانسپات وجود دارد. با وجود شایعات اولیه، جیمز مک آوی قرار نیست که نقش پروفسور چارلز اگزاویر را در این فیلم به تصویر بکشد.

قبل از اینکه فیلمبرداری فیلم در جولای آغاز شود، کارگردان فیلم، جاش بون (The Fault in Our Stars) اعلام کرده است که فیلم جهش یافته های جدید، یک فیلم ترسناک تمام عیار قرار گرفته داخل دنیای ایکس من و بدون لباس ابر قهرمانی و شرور بزرگ خواهد بود. شایعه شده است که موضوع فیلم در مورد ۵ جهش یافته نوجوان می باشد که در یک تاسیسات مخفی نگهداری می شوند و سعی دارند تا کنترل قدرت های خطرناک خود را بدست بگیرند. این فیلم قرار است دارای رده سنی ۱۳+ باشد. نویسنده فیلمنامه جاش بون و دوست کودکی اش نیت لی (Bad Grandpa) هستند.

فیلم مورد انتظار New Mutants (جهش یافته های جدید) در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ (۱۳ آوریل ۲۰۱۸) اکران می شود، به دنبال آن، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ (۱ ژوئن ۲۰۱۸) و فیلم Dark Phoenix (ققنوس سیاه) در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ((۲ نوامبر ۲۰۱۸۸) اکران خواهند شد.

پوستر فیلم New Mutants (جهش یافته های جدید)

فیلم New Mutants (جهش یافته های جدید)
فیلم New Mutants (جهش یافته های جدید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *