دواین جانسون

بیاتومگ – به زودی دواین جانسون ملقب به راک با ستاره ای بر روی پیاده‌روی مشاهیر هالیوود جاودان خواهد شد. دواین جانسون از یکی از بزرگترین نام ها در دنیای کشتی حرفه ای به یکی از بزرگترین نام ها در عرصه فیلم و سریال تبدیل شد و ترقی سخت بدست آمده و درخشان او به عنوان یک سوپراستار با یکی از بزرگترین افتخارات در هالیوود شناخته خواهد شد.

این بازیگر هفته آینده در مراسمی برای تلاشش در صنعت فیلمسازی و موقعیتش به عنوان یک سوپراستار بین المللی مورد تکریم قرار خواهد گرفت. دواین جانسون در سال ۲۰۱۶ پردرآمدترین بازیگر سال شناخته شد و در سال ۲۰۱۷ نیز با درآمد ۶۵ میلیون دلاریش، در جایگاه دوم پردرآمدترین بازیگران جهان قرار گرفت. فیلم های او تاکنون بیش از ۳ میلیارد دلار در گیشه فروش داشته اند.

دواین جانسون

آنا مارتینز، تهیه کننده مراسم های پیاده‌روی مشاهیر در اعلامیه ای اظهار داشت:

“دواین جانسون نه تنها دارای شخصیت و استعداد بزرگی است بلکه کارهای بشردوستانه زیادی به سرانجام رسانده است که همین نیز بخشی از معیارها برای بدست آوردن مکانی جاودانه بر روی پیاده‌روی مشاهیر می باشد.”

مارتینز در ادامه اضافه می کند:

“همه دواین جانسون را دوست دارند! ما پیش بینی می کنیم که ستاره او بر روی پیاده‌روی مشاهیر بسیار محبوب خواهد بود و افراد زیادی از آن دیدن خواهند کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *