خانه آخرین خبرها سوریر گودنسون به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست

سوریر گودنسون به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست

۰
فیلم Borg/McEnroe (بورگ/مک انرو)

بیاتومگ – دنباله فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) یعنی فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) نقش اصلی مرد خود را پیدا کرده است. بنا بر گزارش ها، سوریر گودنسون نقش اصلی مرد این فیلم را در مقابل کلیر فوی در نقش لیسبت سالاندر را به تصویر می کشد. در چند ماه گذشته، جمع بازیگران فیلم دختری در تار عنکبوت به آرامی در حال گسترش یافتن بوده ولی بسیاری منتظر بودند که ببینند چه کسی جایگزین دنیل کریگ در نقش روزنامه نگار میکاییل بلومکویست در این فیلم جدید خواهد بود.

چندین سال قبل، طرح های فیشر برای ادامه دادن داستان کاراکتر لیسبت سالاندر با اقتباسی از The Girl Who Played with Fire (دختری که با آتش بازی می کند) به موفقیت منجر نشد. از آن زمان نیز به جای آن طرح ها، صداهایی ممتد در مورد یک دنباله با بازیگران و کارگردان جدید وجود دارد که از رمان دختری در تار عنکبوت به عنوان منبع اصلی آن نام برده شده است.

فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها)
فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها)

زمانی که اعلام شده بود که دنباله فیلم دختری با خالکوبی اژدها قرار است دارای بازیگران و کارگردان جدید باشد، بسیاری از اینکه دیوید فینچر، دنیل کریگ و رونی مارا در این دنباله حضور ندارند، بسیار مایوس شدند. با این حال، زمانی که فده آلوارز (Don’t Breathe) به عنوان کارگردان فیلم و کلیر فوی در نقش لیسبت سالاندر معرفی شدند، اندکی از مایوسی طرفداران کاسته شد.

در گزارشی تازه، اعلام شده است که سوریر گودنسون در نقش متحد سالاندر به این دنباله پیوسته است. گودنسون سومین نفری است که در این سری فیلم ها، نقش این روزنامه نگار را به تصویر می کشد. این فیلم در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *