خانه آخرین خبرها چرا فیلم Gotti (گاتی) از لیست اکران کمپانی یونیورسال حذف شد؟

چرا فیلم Gotti (گاتی) از لیست اکران کمپانی یونیورسال حذف شد؟

۰
فیلم Gotti (گاتی)

بیاتومگ – فیلم Gotti (گاتی) که فیلمی بیوگرافی با بازی جان تراولتا می باشد، به طور ناگهانی توسط کمپانی یونیورسال از لیست اکران حذف شده و حال، توضیحی در مورد این حرکت ناگهانی ارائه شده است. در شرایط فعلی که اتهامات سوء رفتار جنسی علیه برخی از چهره های بزرگ هالیوود مطرح شده است، برخی بر این باور بودند که تصمیم حذف فیلم گاتی از لیست اکران، ممکن است مرتبط با اتهامات احتمالی علیه برخی از افراد دخیل در فیلم و شاید خود تراولتا باشد. با این حال، به نظر می رسد که حقیقت پشت این تصمیم خیلی احمقانه بوده است.

گنگستر مشهور جان گاتی در برانکس شهر نیویورک در فقر رشد کرد و سپس به هنگامی که هنوز جوان بود به زندگی جرم و جنایت روی آورد. استعداد های گاتی سبب شدند تا او به سرعت در دنیای جنایت رشد کند و در میانه دهه ۸۰ میلادی او با قتل و کشتار راه خود را به بالای خانواده جنایتکار گمبینو باز کرد. به عنوان رییس خانواده گمبینو، گاتی جذاب و پر زرق و برق به چهره ای برجسته در رسانه های شهر نیویورک تبدیل شد، و برای سبک شخصی اش به “لرد شیک” و برای تواناییش برای فرار از دست قانون به “لرد تفلون” شهرت یافت. البته لقب تفلون پس از اینکه همدست گاتی یعنی سمی گراوانو توسط اف بی آی دستگیر شد و گاتی به زندان فدرال فرستاده شد و در نهایت در سال ۲۰۰۲ در آنجا از دنیا رفت، چندان دوامی نداشت.

فیلم Gotti (گاتی)

این فیلم قرار بود در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ (۱۵ دسامبر ۲۰۱۷) به اکران در بیاید ولی تولیدکنندگان فیلم از کمپانی یونیورسال خواسته اند تا حقوق این فیلم را به آنها بازگرداند، چرا که آنها دوست دارند این فیلم را به طور گسترده تری به اکران در بیاورند. بنا بر گزارش ها، فیلم گاتی قرار نبود توسط کمپانی یونیورسال به طور گسترده ای اکران شود. بنابراین، در حال حاضر تولیدکنندگان این فیلم به دنبال کمپانی جدیدی برای اکران آن می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *