خانه آخرین خبرها شبکه سی دبلیو سریال Paradise Lost (بهشت گمشده) را می سازد

شبکه سی دبلیو سریال Paradise Lost (بهشت گمشده) را می سازد

۰
سریال Sleepy Hollow (اسلیپی هالو)

بیاتومگ – شبکه سی دبلیو در حال توسعه سریال جدیدی به نام سریال Paradise Lost (بهشت گمشده)  می باشد و نویسنده سریال Sleepy Hollow (اسلیپی هالو) یعنی جو فالکو نیز قرار است قسمت آزمایشی آن را قلم بزند. فالکو بر روی چهار فصل از سریال اسلیپی هالو کار کرد و این سریال انحراف های عمده ای از ریشه های خود از داستان کلاسیک کوتاهی به همین نام نوشته واشنگتون آیروینگ داشت ولی شبکه فاکس این سریال را پس از ۴ فصل کنسل کرد.

البته این کنسل شدن سبب شد تا طرفداران پاسخ بسیاری از سوالات خود را ندانند. اگرچه جزییات اندکی از داستان فصل پنجم سریال اسلیپی هالو توسط بازیگر آن یعنی جنینا گاونکر منتشر شده ولی بعید به نظر می رسد که بعد از تصمیم به کنسل کردن سریال، طرفداران همچنان مشتاق این سریال باشند. با این حال، با توسعه سریال بهشت گمشده، حداقل طرفداران می توانند دیگر سریال های تیم خلاق سریال اسلیپی هالو را دنبال کنند.

سریال Sleepy Hollow (اسلیپی هالو)
سریال Sleepy Hollow (اسلیپی هالو)

بنا بر گزارش ها، شبکه سی دبلیو در حال توسعه سریال تازه ای به نام بهشت گمشده می باشد. اگرچه عنوان این سریال همنام شعری نوشته جان میلتون می باشد ولی ظاهرا به هم ربطی ندارند و در واقع، سریال بهشت گمشده حول قتل مرموزی با حقیقت گرایی جادویی می باشد. در داخل سریال، رازهای مختلف جامعه آشکار خواهد شد، پس در پشت پرده چیزی عجیب در جریان است. در صورت موفقیت قسمت آزمایشی این سریال، مطمئنا شبکه سی دبلیو دستور ساخت فصلی کامل از آن را خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *