بیاتومگ – بردلی کوپر جزییات تازه ای از اولین تلاش کارگردانی خود یعنی فیلم A Star is Born (تولد یک ستاره) آشکار کرده است. بردلی کوپر علاوه بر بازیگر، کارگردان فیلم نیز می باشد و این فیلم اولین تجربه کارگردانی این نامزد چهار جایزه اسکار می باشد.

کوپر در فیلم نقش یک ستاره موزیک کانتری به نام جکسون مِین را بازی می کند که در حالی که در شرایط ناامیدانه ای قرار گرفته است، استعداد و توانایی هایش توسط فردی به نام اِلی (استفانی جرمانوتا) کشف می شود. الی خیلی زود در راس اتفاقات زندگی جکسون قرار می گیرد، اما او در ادامه پی می برد که رسیدن به شهرت، کار چندان آسانی نخواهد بود. لیدی گاگا علاوه بر بازی نقش الی در فیلم، سازنده موسیقی متن آن نیز می باشد و علاوه بر کوپر و او، بازیگران دیگر چون اندرو دایس کلی و سم الیوت نیز در فیلم تولد یک ستاره حضور دارند.

A Star is Born (تولد یک ستاره)

قبلا سه فیلم دیگر از این داستان در سال های ۱۹۳۷، ۱۹۵۴ و ۱۹۷۶ ساخته شده و جدیدترین نسخه این داستان قرار است تحت کارگردانی بردلی کوپر در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به اکران در بیاید و کوپر وعده برداشتی تازه از این داستان را داده است. در مصاحبه ای تازه، بردلی کوپر اظهار داشت:

“همه چیز به این داستان شکست عشقی ختم می شود.” 

کوپر در راستای توصیف داستان مرکزی فیلم، اظهار داشت که نسخه ساخته او از این روایت، یک سوال جدی و بسیار قابل تامل را می پرسد. او می گوید:

“چه اتفاقی رخ می دهد وقتی که شما ۳۰ ساله هستید و ایده ‘ممکن است موفق نشوم’ در مغز هنری شما به آرامی حرکت می کند؟ هیچ راهی بهتر از آواز خواندن برای ابراز آن وجود نداد چراکه زمانی که شما آواز می خوانید، جایی برای پنهان شدن وجود ندارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *