بیاتومگ – ساندرا بولاک اظهار داشته که فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن) که فیلمی دزدی با کاراکترهای زن و نسخه فرعی فیلم سه‎گانه بسیار موفق Ocean’s ساخته استیون سودربرگ می باشد، یک فیلم بازسازی نیست.

علاوه بر بولاک، دیگر بازیگران این فیلم شامل ریحانا، کیت بلانشت، میندی کالینگ، ان هتوی، سارا پالسون، هلنا بونهام کارتر و اوکوفینا می باشند و کارگردانی آن را نیز گری راس (The Hunger Games) برعهده دارد.

فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن)
فیلم Ocean’s Eight (هشت یار اوشن)

در مصاحبه ای تازه با ساندرا بولاک، وی تایید کرده که او در فیلم، نقش یک مجرم سابقه دار به نام دبی اوشن، خواهر دنی اوشن را به تصویر می کشد. علاوه بر این، بولاک در مورد مخاطرات ساخت فیلم تماما با کاراکترهای اصلی زن صحبت کرده و اشاراتی نیز به واکنش های شدید نسبت به بازسازی فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح) در سال ۲۰۱۶ با کاراکترهای زن داشت. همانطور که بولاک دقیقا اشاره می کند، فیلم هشت یار اوشن قرار نیست یک بازسازی باشد. او می گوید:

“آنها بازیگران فیلم شکارچیان روح را درون جهنم قرار دادند. و هنوز من سعی دارم تا دلیل آن را متوجه شوم. محصول نهایی را به طور کل فراموش کنید! در این فیلم چهار یا پنج بازیگر و کمدین بااستعداد وجود داشت. همه باید خونسردی خود را حفظ می کردند و می دیدند که چه اتفاقی خواهد افتاد. تنها این پنج نفر نیستند که این فیلم را ساخته اند. برای ساخت یک فیلم حداقل ۳۰۰ نفر لازم است. بنابراین، من به همه یادآوری می کنم که اگر شما از فیلم من متنفر هستید، این ۲۹۹ نفر دخیل در فیلم را فراموش نکنید. ما قرار نیست یک فیلم بازسازی بسازیم. این فیلم داستان موازی یکی دیگر از اعضای خانواده اوشن را بازگو می کند که در همان خانواده ای بزرگ شده که دنی اوشن رشد کرده است و بازگشت دبی از زندان و ملاقاتش با این زنان قوی و شگفت انگیز را به تصویر می کشد.”

فیلم هشت یار اوشن قرار است در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۸ خرداد ۱۳۹۷) به اکران در بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *