خانه آخرین خبرها کارگردان جدید فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) اعلام شد

کارگردان جدید فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) اعلام شد

۰
فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی)

بیاتومگ – کارگردان فیلم Eddie the Eagle (ادی عقاب) یعنی دکستر فلچر قرار است سکان دار کارگردانی فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) باشد. چندی پیش کمپانی فاکس قرن بیستم به طور رسمی برایان سینگر را از کارگردانی این فیلم اخراج کرده بود.

تولید فیلم که با بازی رامی مالک، ستاره سریال Mr. Robot (آقای ربات) در نقش اصلی فیلم یعنی خواننده اصلی گروه کویین فردی مرکوری می باشد، هفته گذشته متوقف شده بود، و این وقفه به این دلیل بود که برایان سینگر پس از تعطیلات شکرگزاری نتوانسته بود خود را به سر صحنه برساند. فیلم بوهمین راپسودی برای اکران در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۷ (۲۵ دسامبر ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است.

فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی)
فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی)

کمپانی فاکس قرن بیستم در اعلامیه ای به طور رسمی دکستر فلچر را جایگزین برایان سینگر در جایگاه کارگردانی فیلم بوهمین راپسودی کرده است. فلچر از هفته آینده ادامه فیلمبرداری این فیلم را از سر خواهد گرفت و بنا بر گزارش ها، تنها دو هفته تا پایان فیلمبرداری این فیلم مانده است. دکستر فلچر در طی فرایند پساتولید نیز در این پروژه حضور خواهد داشت ولی به نظر می رسد که تولید نهایی فیلم بوهمین راپسودی شامل بخش عمده ای از چشم انداز برایان سینگر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *