بیاتومگ – همانطور که فیلمبرداری نسخه فرعی دنیای مرد عنکبوتی یعنی فیلم Venom (ونوم) ادامه دارد، چندین تصاویر از پشت صحنه آن منتشر شده است که نشان می دهد، به همان اندازه که فیلم یک فیلم سینمایی اکشن خواهد بود، یک فیلم ابرقهرمانی نیز خواهد بود. هر روز جزییات بیشتری از داستان و بازیگران این فیلم آشکار می شود. به تازگی از مشارکت احتمالی وودی هارلسون در این فیلم خبر داده شد و بازیگر نقش اصلی فیلم ونوم یعنی تام هاردی اخیرا تایید کرده که داستان فیلم بر اساس داستان اقتباسی از کمیک Lethal Protector می باشد.

داستان فیلم هنوز کامل نشده و از جایی که مشخص شده است تام هاردی نقش ادی بروک را بازی خواهد کرد، انتظار می رود که او و داستان پس زمینه خبرنگاری اش جزئی از فیلم باشد. همچنین ارتباط قبلی ونوم با مرد عنکبوتی ناشناخته مانده است که معلوم نیست فیلم چگونه پاسخ گوی این موضوع خواهد بود، علاوه بر این به نظر می رسد که بخشی از داستان فیلم به کارنیج اختصاص داده شود، قاتل سریالی که همراه با بروک در زندان بوده است.

این تصاویر به ظاهر یک تعقیب و گریز موتوری را نشان می دهند که حداقل منجر به آتش گرفتن یک ماشین شده است. سخت است که با اطمینان اظهار نظر کرد ولی سوارکاری که بر روی موتور نشسته است، یک بدلکار برای تام هاردی می باشد و به جای لباس تصویر متحرک، لباس معمولی پوشیده است. در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

فیلم ونوم ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تصاویر پشت صحنه فیلم Venom (ونوم)

فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)
فیلم Venom (ونوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *